Paris Hiltonun Takip Ettiği NFT Koleksiyonu Desperate Ape Wives

Paris Hiltonun Takip Ettiği NFT Koleksiyonu Desperate Ape Wives

Geçtiğimiz Boğa sezonunun en önemli öğelerinden biri olan NFT koleksiyonlarıydı. Özellikle Opensea ve Ethereum Ağındaki NFT’ler oldukça popüler oldu. Desperate Ape Wives da bunların başında geliyor.

Desperate Ape Wives Koleksiyon’u Opensea ve Coinbase NFT Marketinde mevcut. 10 bin adet NFT‘den oluşan koleksiyonun 4300 kişi sahip ortalama fiyatı 0.78 ETH olan koleksiyonun Flor fiyatı şu an 0.23 ETH. 9 Aralık 2021’de Koleksiyon ortalama 2.6 ETH ile 104 satış gerçekleştirmiş ve rekor kırmıştır.

NFT’ler birer token olup her biri eşsizdir. Sahip oldukları çeşitli özellikler sayesinde farklı nadirlik seviyelerine sahip olan NFT’lerin nadirlik seviyelerini raritytools gibi web sitelerinden inceleyebilirsiniz.

Ocak 2022’de Paris Hilton DesperateApeWives Koleksiyonu için bir tweet atmıştı Desperate Ape Wives Koleksiyonundan Mona Lisa NFT’si geçtiğimiz günlerde Tel Aviv müzesinde sergilendi.

4 Ağustos 2022’de Paris Hilton NFT’si 29 ETH 40800 dolara satıldı.

Desperate Ape Wives NFT’lerine sahip her kişi DAW kulübünün bir üyesi olup yıl içince düzenlenen partilere katılım hakkı kazanırken ayrıca gerçekleşen NFT airdrop’lara erişim hakkı kazanıyor. Geçtiğimi hafta DAW NFT sahiplerine 8 adet ayakkabı Mintleme şansı tanıdı.

DapeWives NFT arz dağılımına baktığımızda ise %3’ü digitalcollection.eth hesabında bulunurken, n0b0dy.eth hesabı ise 234 adet ile ikinci sırada. Yaklaşık %12’si top 10 cüzdanda bulunmakta.

NFT koleksiyonları her ne kadar riskli yatırımlar gibi görünse de piyasa artarken özellikle Ethereum ağındaki koleksiyonlar ETH artarken genelde ETH bazında fiyatlandıkları için kişilere ekstra kazanç sağlayabiliyor.

Koleksiyonun yaratıcıları ise Moda Uzmanı The Florist, Geleneksel Sanat Pazar Koleksiyoncusu The Gardener, Yaratıcı Archer MCCAL ve Web Master Anna.

Desperate Ape Wives NFT’si Nereden Alınır?

DAW NFT koleksiyonlarını Opensea’ye Metamask cüzdanınızla bağlanarak satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓