NFT Worlds WRLD Coin Nedir? WRLD Coin Yorum

NFT Worlds WRLD Coin Nedir? WRLD Coin Yorum

NFT Worlds, kullanıcıların Metaverse yaratabileceği, diğer kullanıcılar ile etkileşime geçerek gelir elde edebileceği en büyük Multiverse’dir. WRLD Tokeni NFT WRLD’ün Native Tokenidir. Oyuncular, NFT Worlds içindeki özel deneyimlere, öğelere, avantajlara, içeriğe ve daha fazlasına ulaşmak için $WRLD tokenlerini kullanabilir.

WRLD Tokenleri, token işlemi için dünya sahibi tarafından vaat edilen belirli deneyim, öğeler, avantajlar, içerik vb. karşılığında bir oyuncunun oynadığı bir dünyanın sahibiyle takas edilebilir. Blok Zincir üzerinde gerçekleşen bu transferler, oyun için tüm aktiviteler veya itemler ile takas edilebilir.

Ek olarak, isteğe bağlı, özel NFT World karakter NFT’leri satın almak için WRLD tokenine ihtiyaç olacaktır ve bazen gelecekte duyurulmamış küresel NFT Worlds avantajları ve içeriği için gerekli olabilir. NFT sahipleri, NFT Dünyalarını sanal olarak keşfedebilecek ve ardından geliştirip üzerine inşa edebilecekler.

WRLD Tokeni Minecraft altyapısı zincir üstüne taşıma hedefine sahipti Minecraft’in NFT’leri desteklemediğini açıklamasından sonra WRLD Tokeni %66 düşüş gösterdi.

WRLD Tokeni Zincir Üstü Aktivitesi

WLRD Tokeninin en çok ilgi çeken yanı Ethereum ve Polygon Ağlarındaki gerçekleştirilmiş işlem sayısı. 2021 Aralık ayında piyasaya giriş yapan WRLD Tokeni 52979 adres ile toplamda 1,352,716 adet işlem gerçekleştirmiş bulunuyor. Bu sayı bu kadar sürede çok nadir görüldüğü için oldukça değerli. Zincir üstü işlem sayısı projenin aktifliğini net bir şekilde gözler önüne seriyor. Diğer Yandan Ethereum Ağında da 15 bin adet cüzdan ile 192,925 işlem gerçekleştirmiş görünüyor.

WRLD Tokeninin Arz Dağılımı

WRLD Tokenini Ethereum ağındaki 580 milyon adet arzının %15’i top 10 cüzdanda bulunuyor ki bu da oldukça homojen bir dağılım olduğu için oldukça sağlıklı. Polygon ağındaki dağılım ise benzer olup top 10 cüzdanda yaklaşık %20’si bulunuyor. Toplam arzı 5 milyar olan WRLD Tokenini şu an %12’si dolaşımda.

WRLD Tokeni Nereden Alınır?

Aralık 2021’de piyasaya giriş yapan WRLD Tokeni 19 Şubat 2022’de 0.62 dolar ile ATH yaptıktan sonra %97 düşüş yaşadı ve şu an fiyatı 0.014 dolar. WRLD Tokeni şu an Uniswap, LBank ve MEXC Borsalarında bulunuyor. Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak WRLD Tokeni ve gelecek vadeden tokenleri alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓