Galactic Quadrant GQ Coin Nedir? GQ Coin Yorum

Galactic Quadrant GQ Coin Nedir? GQ Coin Yorum

Outer Ring, bilim kurgu fantezi evrenine dayalı Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş bir PlaytoEarn oyunudur. Şu anda Windex Technologies OÜ tarafından, ManiacPanda Games markasını kullanarak Nexxyo Labs ile birlikte geliştirilmektedir. GQ Tokeni ise oyunun native tokendir.

Oyuncular playtoearn mekanizması sayesinde gelirlerini merkeziyetsiz bir şekilde alım satım ile değerlendirebilir. Galactic Quadrant sözlük anlamıyla Samanyolu Galaksisinin 4 bölümünden biridir. Projeyi geliştiren deneyimli bir şirket ile büyüyen bir sektörde eşsiz bir yatırım fırsatını temsil ettiğini iddia ediyor.

GQ Tokeninin toplam arzı 10 milyar adet ve dolaşımdaki arzı yaklaşık 1 milyar. Arz dağılımına baktığımızda ise yaklaşık %35’i top 10 cüzdanda bulunuyor bu arz dağılımının kısmen homojen olduğunu gösteriyor. GQ Tokeni BSC ağında Mart 2022’den beri toplam 324 bin adet işlem gerçekleştirmiş görünüyor. Şu an GQ Tokeni bulunan toplam cüzdan sayısı ise 16,342 adet. Bu sayılar ekosistemin aktif olduğunun habercisi. Oyunun Twitter’da da yaklaşık 40 bin takipçisi var.

Outer Ring, Yellow Blocks, Play The Game Agency, Kommunitas, Dreamboat Capital, DEXT Force Ventures, MetaBrand Capital, Avstar Capital gibi firmalarından toplamda 6 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

Mart 2022’de piyasaya giriş yapan GQ Tokeni 31 Mart 2022’de 0.09 dolar ile ATH seviyesine ulaştı şu an ise bu seviyeden %81 aşağıda bulunuyor fiyatı ise 0.0164 dolar. GQ Tokeni şu an Huobi ve PancakeSwap’ta bulunuyor. 22-23 Mayıs 2022 TSİ 13:00 tarihleri arasında 0.0155 dolardan Gateio Borsasında ilk olmayan ön satıştan sonra 23 Mayıs 2022 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak GQ Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓