Primal Coin Nedir? Primal Coin Yorum

Primal Coin Nedir? Primal Coin Yorum

Primal, son dönemde son dereceli başarılı olmuş projeler olan Stepn ve CHZ konseptlerini birleştiren bir sporcu fan ve MovetoEarn projesidir. Kullanıcılar hayran oldukları kişilerle bağlantı kuracak ve fitness yaparken gelir elde edecek. PRIMAL Tokeni ise platformun native tokenidir.

Primal spor yapan tüm kullanıcıları ödüllendirir. Kullanıcılar idol olan sporculardan öğrenerek ve hareketleri yaparak para kazanırlar. PRIMAL Token, Fitbit, Apple, Oura, Whoop gibi birçok uygulama ile çalışır. PRIMAL tokeni ana akım için oluşturulmuş olup kripto cüzdanına ihtiyaç olmaksızın çalışabilir.

PRIMAL Tokeni son 1 ayda %192 oranında artış gösterdi 21 Ocak 2023’teki ATH Seviyesinden ise şu an %22 aşağıda bulunuyor. DAO Maker’ın ön satışını organize ettiği Primal kendi mainnet 10 şubat 2023’te geliyor bu yüzden de yükselişe geçmiş olabilir.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak PRIMAL ve diğer 1500 Tokeni alıp satabilirsiniz.

PRIMAL’in 250’den fazla sporcu elçisi bulunmaktadır. Sporcular için büyük fayda sağlayan PRIMAL tokeni özel topluluklar, eğitim ve kurslar oluşturarak gerçek bağlantılar yaratır. Hayranlar PRIMAL token ile abonelik satın alır ve aylık olarak yakılır.

Açıklanan Primal elçileri arasında; Ted Cheeseman, John Ryder, Dan Azeez, Felix Cash gibi dövüş sporcuları bulunuyor. Primal’in partnerleri arasında, StepApp, DAO Maker, Green Machine, Cano Water gibi firmalar bulunuyor.

PRIMAL Tokeni yönetişim tokeni olup stake edilerek Fighter NFT’si kazanılabilir veya platformdaki işlem ücretlerinden indirim hakkı elde edilir. Toplam arzı 5 milyar adet olan PRIMAL’in ön satışlar için yaklaşık %27’si ayrılmıştır.

PRIMAL Token Ön Satış

DAO Maker Projesi olan PRIMAL Token ön satışı 7-8 Aralık 2022 TSİ 12:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapıldı. Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

  • Toplam arzı 5 milyar adet olan PRIMAL Tokeninden Gateio Ön Satışında 12.5 milyon adet dağıtılacak.
  • Ön satışta hak edilen PRIMAL Tokenlerin %100’ü ön satıştan sonra dağıtılacak.
  • PRIMAL Token Ön Satış fiyatı 0.02 dolardır.
  • PRIMAL Tokeni Ön satış bittikten sonra Gateio Borsasında listelenecek.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓