Home Coin Nedir? Home Coin Yorum

Home Coin Nedir? Home Coin Yorum

OtterHome, UniSwap’e benzer şekilde merkeziyetsiz ticaret ve likidite sağlamayı amaçlayan, Arbitrum Katman 2 ağı üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz bir DeFi projesidir. platformun native tokeni ise HOME’dur.

LFGSwap üzerindeki OtterHome IDO, merkeziyetsiz finansı devrimleştirme vizyonu bulunan platform bu doğrultuda önemli bir yer teşkil ediyor. Arbitrum Layer2’nin gücünden faydalanmayı hedefleyerek, kullanıcılara merkeziyetsizlik ve güvenlik temel ilkelerini korurken gelişmiş bir işlem deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. DeFi’nin potansiyelini kilidini açarken bu heyecan verici yolculuğu kullanıcılarıyla paylaşıyor.

OtterHome Swap ekibinin vizyonu, yenilikçi özelliklere sahip, tamamen sorunsuz ve kullanımı kolay bir DeFi merkezi oluşturmaktır. Ekip, kullanıcı dostu ve erişilebilir DeFi ürünlerini, Ethereum’dan hiç haberleri olmayan kişiler dahil olmak üzere, ölçeklenebilir Arbitrum ağı üzerinde daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyor.

Otter Home’un Swap, Staking ve likidite sağlama özelliklerinin yanı sıra Launchpad özelliği de bulunuyor. Toplam arzı 10 trilyon adet olan HOME Tokeni şu an herhangi bir borsada bulunmuyor.

HOME Token Nereden Alınır?

HOME Token 13 haziran 2023 TSİ 15:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

Listelemeden Önce Gateio Borsasında HOME Tokeninin ilk kez yapılacak ön satışı gerçekleşecek. Ön satış 12-13 Haziran 15:00 tarihleri arasında gerçekleşecek.

  • HOME Tokeninin ön satış fiyatı 0.0005 dolardır.
  • Toplam 240m adet dağıtılacak.
  • 120 bin dolar değerindeki dağıtılan tokenlerin hepsi ön satış bitiminde dağıtılacak.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓