HADES Coin Nedir? Hades Coin Yorum

HADES Coin Nedir? Hades Coin Yorum

HadeSwap, verimli bir merkeziyetsiz NFT işlem platformudur. Tam olarak, NFT likiditesini ve ticaret deneyimini iyileştiren bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) NFT pazarıdır. Platform Merkeziyetsiz borsalarda token takası gibi NFT takas imkanı sunar native tokeni ise HADES’tir.

HadeSwap’ta işlem komisyonu %0 iken telif ücreti de yoktur. Ayrıca anlık flor fiyattan NFT satış özelliği, kullanıcıların kendi market yeri, Fat finger denilen kullanıcıların yanlış fiyatla satışının önlenmesi gibi birçok özelliğe sahip.

Kullanıcılar NFT’lerini stake edere gelir elde edebilir ve HADES Tokeni ile yapılacak açık artırmalara katılabilirler. Ayrıca kullanıcılar, Hadeswap’ta $HADES karşılığında LP pozisyonlarını bağlayabilir.

HADES Tokeni Ocak 2023’te piyasaya giriş yaptıktan hemen sonra ATH seviyesine ulaşmış sonrasında düşüş göstererek şu an ATH seviyesinden %61.5 oranında düşüş göstermiş durumda. 3 Şubat itibariyle Son 1 haftada ise %10 düştü.

Solana tabanlı HADES Tokeninin zincir üstünde 5261 holder’ı bulunuyor. Dolaşımdaki miktarı az olduğu için top 10 cüzdan toplam arzın %99.85’ini tutuyor.

HADES Tokeni şu an MEXC Borsasında bulunuyor. 4 Şubat 2023 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten MEXC Borsasından üye olarak satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓