CORE Coin Nedir? CORE Coin Yorum

CORE Coin Nedir? CORE Coin Yorum

Core Dao, Bitcoin madenciliği hashrate’inden ve Ethereum Virtual Machine’den (EVM) yararlanan Turing-complete blok zinciridir. Platform, merkeziyetsizliğin en üst düzeye çıkarılması için Proof of Work, Delege Konsensüs mekanizmasının optimum özelliklerinden yararlanmak için ise Proof of Stake mekanizmasını kullanır. CORE Tokeni ise platformun native tokenidir.

Özellikle, Bitcoin bilgi işlem gücü merkeziyetsizliği garanti eder, DPoS ve liderlik seçim mekanizmaları ölçeklenebilirliği sağlar ve tüm ağ tam olarak güvenliğini korur. CORE Tokenin arzı Bitcoin’de olduğu gibi 21 milyon adet ile sınırlıdır.

Sabit tokenin yanı sıra işlemlerde arzın belli bir kısmı yakılacağı için deflasyonist bir ekonomi modeli bulunuyor. Yakılacak yüzde Core DAO tarafından belirlenecek olup kullanıcılar tokenlerini bir doğrulayıcıya devrederek gelir elde edebilirler.

Core DAO, Web3’deki en güçlü ve kapsayıcı topluluğu oluşturmak için yola çıkmış Twitter’da 1.4 milyon takipçisi olan CORE Tokeni aynı anda OKX, Btbit, MEXC ve Gateio Borsalarında listelenecek. Ön satış ile ilgili şu an için bir bilgi yok güncelleme gelecek.

CORE Tokeni 8 Şubat 2023 TSİ 15:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak CORE veya 1500’den fazla altcoini alıp satabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓