CANTO Coin Nedir? CANTO Coin Yorum

CANTO Coin Nedir? CANTO Coin Yorum

CANTO, DeFi ürünleri oluşturmak için kullanılan bir katman bir blok zinciridir. Yeni sistemlere erişim ve özgürlük imkanı sağlayan CANTO ücretsiz kamu altyapısı tarafından desteklenen yeni bir müşterek sağlar. CANTO ise ekosistemin native tokenidir.

Canto’nun sunduğu hizmetler arasında; Köprü, Staking, Likidite Havuz arayüzü, Borç verme ve yönetişim bulunuyor. Canto tüm bu hizmetleri ayrı ayrı veren platformların aksine tek bir yerde sunar.

Cosmos tabanbı bir katman1 Blok zinciri Canto’nun işlem hacmi ve kilitlenmiş değer geçtiğimiz ayda oldukça yükseldi. Canto DEX, Ocak ayında günlük işlem hacminde önemli bir artış gözlemlendi. İşlem hacmi bu ayın başında 2 milyon doların altındayken 52 milyon dolara ulaştı. Aynı zamanda kullanıcılar Ethereum Ağından Canto Bridge sayesinde varlıklarını taşıyabiliyorlar. Canto Bridge’e taşınan varlıkların miktarı ocak ayında 74 milyon doların üzerine çıktı.

CANTO Tokeni Eylül 2022’de piyasaya giriş yapmış olup 1 şubat 2023 itibariyle fiyatı %23 artış göstererek ATH seviyesine ulaşarak 0.494 dolara yükseldi Ayrıca CANTO Son 1 ayda %555 artış gösterdi.

CANTO Coin Nereden Alınır?

CANTO Tokeni Bitget ve MEXC Borsalarında bulunurken 17 Şubat 2023 TSİ 11:00’da Gateio Borsasında listelenecke.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak CANTO tokeni satın alabilrisiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓