MPI Coin Nedir? MPI Coin Yorum

MPI Coin Nedir? MPI Coin Yorum

MetaPioneers, Web3 alanında, DeFi ve NFT’lerin öğelerinin güçlerini birleştirerek kullanıcılarının kalıcı olarak sürdürülebilir getirisini sağlayan eğlenceli bir DApp oluşturmak için bir NFTfi projesidir. MPI Tokeni ise platformun native tokenidir.

Platform, gelir elde edilebilen, faiz getiren bir NFT Koleksiyonu ve faiz getiren NFT’ye hizmet eden bir borç verme protokolü oluşturdu. Kullanıcılar oyun öğelerini entegre ederek, kullanıcıların gereksiz ve karmaşık öğrenme süreçlerinden tasarruf etmesine ve Web 3.0’a eğlenceli ve rahat bir şekilde katılmasına yardımcı olabilirler.

MPI Tokeninin Fiyatı Ne?

MPI Tokeni Şubat 2023’te piyasaya giriş yapmış olup, 26 şubatta ATH seviyesini görmüş ve şu an bu seviyeden %10 aşağıda. MPI Tokeninin dolaşımdaki miktarı ise sadece %4 bu da onu uzun vadede riskli bir yatırım aracı yapıyor.

MPI Tokeninin Zincir Üstü Verileri

Zincir üstündeki Verilerine baktığımızda MPI Tokeni 30321 adet cüzdan ile BSC ağında şu ana kadar 123,874 adet işlem gerçekleştirmiş. Bu sayı 1 aylık kısa bir süre için oldukça iyi. MPI Tokeinin kontratına baktığımızda ise Mint fonksiyonu, Gizli sahip ve kara listeye alma görüyoruz. Bu özellikler birçok tokenin kontratında bulunsa da pek olumlu özellikler değil. Top cüzdandaki arz miktarı toplam arzın %97.43’sini oluşturuyor bunun en önemli sebebi dolaşımdaki arzın çok düşük olması.

MPI Tokeni Nereden Alınır?

MPI Tokeni şu an sadece PancakeSwap’ta bulunurken 16 Mart 2023 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak MPI Token Ön satışına katılabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓