CTY Coin Nedir? CTY Coin Yorum

CTY Coin Nedir? CTY Coin Yorum

CustoDIY, doğrudan BNBChain ile entegre edilmiş olup akıllı Sözleşmelerin oluşturulması için bir platformdur. CTY platformun native tokeni olup kullanıcılar USDT, USDC, PAX, BUSD gibi stabil coinleri de kullanabilir.

Custodiy, sözleşme işlemlerinin geleceği olarak tanımlanabilir. Bu platform, kullanıcıların profesyonel bir broker gibi aynı garantiler ve güvenlikle hizmete erişebilmelerini sağlar, ancak önemli zaman tasarrufu sunar. Custodiy’nin hizmeti, kullanıcıların minimum ücretler karşılığında sözleşmeler oluşturup işlemesine olanak tanır. Bu hizmet bireylere ve şirketlere sunulmakla birlikte, Custodiy öncelikli olarak şirketler ve merkezi bankacılık sektörlerini hedefler.

Custodiy, kullanımı son derece basit olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece ticari faaliyetler, genellikle likidite garantileri gerektiren mal ve hizmetler için ödemeleri etkin bir şekilde gerçekleştirebilir. Custodiy, yaşamın tüm yönlerinde stratejik zamanlamayı ve alımları genellikle yavaşlatan bürokratik süreçleri ortadan kaldırmayı hedefler, işlemleri ve garantileri hızlandırır.

CTY Tokeni piyasaya 2022 Ağustos ayında giriş yapmış olup şu anki fiyatı 20.96 dolar, son 24 saatte +%2.79 arttı. 27,89 $’lık CTY’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) 3 Mayıs 2023’te ulaşıldı ve şu bu seviyeden-%24,8 aşağıda.

Toplam arzı 1 milyon adet olan CTY Tokeni Binance Smart Chain ağında olup arzının %40’ı dolaşımdadır. Neredeyse bütün tokenler top 10 cüzdanda olup kontratında balinalara karşı önlem olan kodlar bulunuyor.

CTY Tokeni Hangi Borsada Bulunur?

CTY Tokeni şu an MEXC Borsasında bulunuyor bu linkten MEXC Borsasına üye olabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓