Gateiodan Müthiş Ön Satış Etkinliği

Gateiodan Müthiş Ön Satış Etkinliği

Ön Satışlarıyla meşhur olan Gateio Borsası kullanıcıları için agresif bir ön satış etkinliği başlatıyor. Daha önce yükle miktar ile kazanılabilen VIP seviyelerinde indirim yapılmış durumda.
Önceden 2 bin dolar ile kazanılan VIP 2 Seviyesi şu an 500 dolara düşmüş durumda. üstelik istediğiniz coin ile bu miktara ulaşmanız mümkün. Kullanıcılar isterlerse stabil coin bulundurarak da VIP seviyesini yükseltebilir. Kullanıcıların bu miktarları ilk olarak yatırması gerekli. Eğer Gateio’da varlığınız varsa çekip tekrar yatırmanız gerekiyor.

Gateio Kullanıcıları VIP seviyelerini yükseltmek için gerekli değerdeki Coini borsaya yatırıp bir kez trade işlemi gerçekleştirdikten sonra bu 4 soruluk formu doldurması yeterli. VIP üyeliği tanımlandıktan sonra kullanıcılar diledikleri ön satıştan alım yapabilir.

VIP seviyelerine göre alım miktarı da yükselmiş durumda. Örneğin VIP 2 için 40 adet hisse alma imkanı bulunuyor. VIP 3 için bu sayı 90 iken VIP 10’da 1000 adet.

Paylaşım sayısı (Hisse sayısı) Ayrıca VIP seviyeleri yükseldikçe komisyonlar oldukça düşüyor bu da kullanıcılar için avantaj.

Bu kampanya sadece 19 eylül – 19 ekim 2022 tarihleri arasında geçerli. Bu süre içerisinde yapılacak ön satışlara katılmak için bir an önce başvurup formu doldurduktan sonra kullanıcılar ön satışlara katılabilir.

Gateio Borsasına üye değilseniz bu linkten üye olabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓