GVR Coin Nedir? GVR Coin Yorum

GVR Coin Nedir? GVR Coin Yorum

GroveToken’in amacı güvenli, merkeziyetsiz bir dijital para biriminin fırsatlarını çevreye duyarlı olarak kullanıp tüm Grover’lar için zenginlik yaratmaktır. Grove, doğanın yıllarca özensiz kullanılmasını telafi ederek daha sağlıklı ve zengin bir gelecek yaratmayı hedefliyor. GVR Token platformun native tokenidir.

GRV Tokeni ekibin de bildirdiği üzere  GroveCoin(GRV) olarak yeniden adlandırıldı. GRVTokeni Gateio Borsasında Yeniden 2 Şubat 2023 TSİ 08:00 tarihinde listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak GRV Tokeni ve 1500’den fazla tokeni alabilirsiniz.

GRV Token sahiplerine her işlemin %3’ü dağıtılır bu şekilde GRV Token sahipleri pasif gelir elde etmiş olur. Ayrıca balinaların fiyatı düşürmesini engellemek için 500 trilyon adetten fazla tutmasına izin verilmez. Her işlemin %1’i buy back cüzdanına gönderilir ve fiyat düştüğünde bu cüzdandaki varlıklar fiyatı tekrar yükseltmek için kullanılır.

PancakeSwap’taki her işlemin %1’i otomatik likidite için ayrılır. Her işlemin %2’si otomatik yakılarak sirkülasyondan kaldırılır. Her işlemin %3’ü ise Doğayı korumak için yatırım yapılacak. ü

GVR Coin 2022 Mayıs ayında piyasaya sürülmüş olup 23 temmuz 2022’de ATH seviyesine ulaştıktan sonra şu an %80 aşağıda bulunuyor.

GVR Tokeni BSC ve Ethereum ağlarında mevcut fakat BSC ağında çok daha aktif. 28774 adres ile 4 ayda toplamda 1,278,794 adet işlem gerçekleştirmiş durumda bu sayı oldukça iyi. Ethereum ağında ise 2544 adres ile 40,755 işlem gerçekleştirmiş. GVR Tokenin arz dağılımına baktığımızda Ethereum ağında yaklaşık %70’i top 10 cüzdanda bulunurken (%42’si yakım adresi) , BSC ağında ise yaklaşık %75’si top 10 cüzdan da bulunuyor (%46.81’i yakım adresinde kilitli)

GVR Tokeni Nereden Alınır?

GVR Tokeni şu an Uniswap, MEXC, PancakeSwap ve ShipSwap’ta bulunuyor. GRV Tokeni 26-27 Eylül 2022 TSİ 02:00 tarihleri arasında Gateio’da ilk olmayan ön satıştan sonra Gateio’ borsasında listelenecek.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓