EthereumMax EMAX Coin Nedir? EMAX Coin Yorum

EthereumMax EMAX Coin Nedir? EMAX Coin Yorum

Son Dönemde Kim Kardashian’in paylaşımıyla gündeme gelen EthereumMax 3 Ekim 2022’de SEC’in paylaşımından ötürü Kim Kardashian’a 1.26 milyon dolar para cezası kesmesiyle tekrar gündeme geldi. Profesyonel boksör Mayweather da aynı şekilde EthereumMax paylaşımı sebebiyle SEX tarafından cezaya çarptırıldı.

EthereumMax, Ethereum Ağında oluşturulmuş fakat Ethereum ekibiyle ilgisi olmayan bir altcoindir. EMAX Tokeninin amacı topluluk tokenleriyle iyi bilinen tokenler arasında bilinmezliği ortadan kaldırarak günlük hayatta kullanılabilecek finansal araç yaratmak.

Toplam arzı 2 trilyon olarak ortaya çıkan EMAX’in arzı işlemlerle azalmaktadır. EMAX tokenini satışlarda ve transferlerde %6 kesim uygulanır bu kesimin yarısı hazineye yarısı da yakılır. Her hafta gerçekleştirilen bu yakımlar sayesinde EMAX tokeninin arzı azalır.

Mayıs 2021’de piyasaya çıkan EMAX Tokeninin ATH Seviyesinden bu yana %99 düşüş göstermiş.
Ethereum Ağında ise 109,910 adet cüzdan ile toplamda 480 bin adet transfer gerçekleştirilmiş. Arz dağılımına baktığımızda ise ilk cüzdanda arzın %75’i bulunuyor fakat diğer cüzdanlardaki arzın dağılımım homojen. İlk 2 cüzdanda cok miktarda token olduğu için riskli olabilir.

EMAX Tokeni Nereden Alınır?

EMAX Tokeni şu an herhangi bir borsada bulunmuyor. EMAX Tokeni Uniswap ve Sushiswap’ta mevcut.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓