FDC Coin Nedir? FDC Coin Yorum

FDC Coin Nedir? FDC Coin Yorum

Fidance, yatırımcılarının NFT varlıklarına sahip olmalarını sağlayan bir metaverse playtoearn oyunudur. NFT ve merkeziyetsiz topluluk katılımı ile milyarlarca dolarlık bir işletmeyi, tamamen doğrulanabilir bir blok zinciri ve sınırsız kazanç potansiyelini bir araya getiriyor. FDC ise platformun ödeme tokenidir.

FDC Tokeni 10 Ekim 2022’de%30 değer kaybetti FDC Tokeni şu an 22 Eylüldeki ATH Seviyesinden %99 aşağıda bulunuyor. FDC Tokeninin arzının %99’unun top 10 cüzdanda olduğu için riskli olduğunu belirtmiştik.

Oyun lansmanından sonra NFT sahipleri FDC token kazanmaya başlayacaklar. Büyük NFT lansmanından sonra, günlük olarak çekiliş ve ödüller yapılacak ve sonrasında da Fidance Swap başlatılacak.

Fidance’in partnerleri arasında, Certik, WatcherGuru, Coinhunters, Coinsniper.net, Coindiscovery, coinxhigh, Gemfinder gibi sosyal medya hesapları bulunuyor.

FDC Tokeni Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş olup toplam arzı 1 trilyon adettir. 6064 cüzdan ile 6,426 adet işlem gerçekleştirilmiş durumda. Cüzdan sayısına göre işlem sayısı oldukça az kullanıcılar ortalama olarak 1 den fazla işlem yapmamış görünüyor.

FDC Tokeninin %80’lik arzı tek cüzdanda bulunuyorken neredeyse %99’i arzın çoğu dolaşımda olmadığı için top 10 cüzdanda bulunuyor.

FDC Tokeni Nereden Alınır?

FDC Tokeni şu an MEXC, Bitmart ve PancakeSwap Borsalarında bulunuyor. FDC 10 Ekim 2022’de Gateio Borsasında listelenecek.
Gateio Borsasında listelenmeden önce almak için bu linkten MEXC Borsasına üye olun

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓