EdenLoop ELT Coin Nedir? ELT Coin Yorum

EdenLoop ELT Coin Nedir? ELT Coin Yorum

Çeşitli metaverse hizmetleri için gerçek altyapıya sahip birçok şirket EdenLoop NFT Marketplace’e katıldı. Çoklu platformların kullanımını basit hale getirmek için, vakfın web tabanlı grafik kitaplığına dayalı 3D WebGL teknolojisiyle birleştirilmiş bir VisualLoop sistemi bulunuyor. ELT Tokeni platformun native tokenidir.

Eden Loop, Google’in crawler teknolojisine benzer bir şekilde çalışır. Bir NFT blok zincir üzerinde oluşturulduktan sonra belirli algoritmalarla sınıflandırılır ve analiz edilerek Eden Loop platformuna bağlanır. Oluşturulan NFT’ler Eden Loop Platformu aracılığıyla aranabilir ve takas edilebilir.

EdenLoop NFT sektöründe bir eksiklik olarak gördükleri NFT arama platformu hayata sokuyor. Edenloop’un CEO’su Justin Hur “NFT değerini en üst düzeye çıkarmak için hızlı, kapsamlı ve geniş kapsamlı bir arama motoruna ihtiyaç olduğunu anladık. Şu anda birçok yerli ve yabancı arama motoru mühendisi ile bu konu tartışılmaktadır.”

OpenSea, SuperRate, Topshots, MagicEden, gibi birçok önemli NFT Marketini EdenLoop destekler. EdenLoop, Delta Investment, Art Ventures ve Gana Art gibi firmalardan 3.5 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

EdenLoop Tokeni ELT Mart 2022’de piyasaya giriş yapmış olup 4 Nisan’da 0.37 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış şu an ise bu seviyeden %53 aşağıda bulunuyor. Toplam arzı 800 milyar adet olan ELT Tokeninin 27 milyar adedi dolaşımda.

ELT’nin zincir üstü verilerine baktığımızda 1,314 adet cüzdan ile 3380 işlem gerçekleştirildiğini görüyoruz şu ana kadar pek aktif olduğunu söyleyemeyiz. ELT Tokeninin arz dağılımı ise %95’inin ilk 2 cüzdanda oludğunu görüyoruz bunun sebebi arzının çok büyük kısmının dolaşımda olmaması.

ELT Tokeni Nereden Alınır?

ELT Tokeni şu an Bittrex ve MEXC Borsalarında bulunuyor. 4 ağustos 2022 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelencek. Listelenmeden önce bu linkten MEXC Borsasına üye olarak ELT Tokeni satın alabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓