MBX Coin Nedir? MBX Coin Yorum

MBX Coin Nedir? MBX Coin Yorum

MBX tokeni, Klaytn blok zincirine dayalı bir Klaytn Uyumlu TKC Tokenidir. MBX tokeni, kullanıcıların genellikle oyun tokenleri ve MBX tokenleri etrafında önemli ekosistem yaratıcılarıyla karşılaştığı MARBLEX ekosisteminde kullanılır.

Önemli taraflar yayıncılar, oyun geliştiriciler ve hizmet sağlayıcıları Marblex ekosisteminin aktif kullanıcılarıdır. Servis sağlayıcı tarafından aktif hale getirilen oyun token yapısı içerisinde kullanıcılar, yayıncılar ve geliştiriciler tarafından sağlanan kaliteli içerik aynı zamanda buna dayalı token ekonomisini de deneyimleyebilirler.

Marblex, AAA kalitesindeki oyunları block zincire taşımayı planlıyor. Marblex, Dünyanın dört bir yanından oyun endüstrisi veteranları ve blok zincir teknolojisi uzmanları ile birlikte 6.000’den fazla ortak çalışana sahip köklü bir şirkettir. Platform kullanıcılara kripto cüzdanı, merkeziyetsiz borsa, token staking ve NFT Market yeri hizmetleri sunar.

Mart 2022’de piyasaya giriş yapan MBX Tokeni 1 Tummuz’da 20 dolar ile ATH seviyesini görmüş şu an ise bu seviyeden %55 aşağıda bulunuyor. Son 1 haftada MBX Tokeni %15 artış gösterdi.

Klaytn Ağında oluşturulmuş MBX Tokeni şu ana kadar 3,596,861 adet işlem gerçekleştirmiş durumda. Ekosistemin oldukça aktif kullanıldığını söyleyebiliriz. 1 milyar toplam arza sahip MBX Tokeninin sadece 5.1 milyon adedi dolaşımda. Yaklaşık %90’lık arzı ise top 10 cüzdanda yer alıyor.

MBX Tokeni Nereden Alınır?

MBX Tokeni şu an Huobi, Bithumb ve MEXC Borsalarında yer alıyor. 4-5 Ağustos 2022 TSİ 02:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak ilk olmayan ön satıştan sonra 5 Ağustos TSİ 05:00’da listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak MBX Tokeni satın alabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓