Aradena AG Coin Nedir? AG Coin Yorum

Aradena AG Coin Nedir? AG Coin Yorum

Litoja Labs, teknoloji, web3 ve oyun sektörlerinden deneyimli kişiler tarafından kurulmuş bir şirkettir.

Platformun amacı, oyun oynama ve çevrimiçi etkileşim biçimlerimizi devrim niteliğinde değiştirmektir. Litoja Labs’ın öncü yatırımcısı Animoca Brands olup Immutable X gibi endüstri liderleri ile önemli ortaklıkları bulunmaktadır. Native tokeni ise AG’dir.

Bir ortaçağ fantezi oyun markası ve ekosistemi olan Aradena, Litoja Labs tarafından oluşturulmuş. Oyunun amacı; yenilikçi oyun tasarımları ve web3 teknolojileri ile rekabetçi strateji oyunlarını yeniden tasarlamak ve oyuncu deneyimlerini köklü bir şekilde iyileştirmektir.

Üzerinde çeşitli oyunların mevcut olduğu Aradena ekosistemi ayrıca Battlegrounds’ın başlatılması, iç oyun stüdyosunun ana odak noktası olmuştur. Aradenean Gold token ($AG), Aradena oyun ekosistemi içinde bir dizi işlevi bulunan bir token’dir. Dijital varlıkları, özellikle altın seviye NFT’leri, Aradena Mağazası’ndan satın almak için kullanılabilir. Oyuncular, mevsimsel paketler veya dönen mağaza slotundan belirli altın seviye kartları satın alabilirler. $AG ayrıca oyun kozmetiklerini satın almak, turnuvalara katılmak, görevleri geliştirmek, gümüşü dönüştürmek, RNG’yi manipüle etmek, oyun avatarlarını işe almak, loncalar oluşturmak, kart kurbanları gerçekleştirmek, ödüller için stake etmek ve merkeziyetsiz borsalara likidite sağlamak için de kullanılabilir.

AG Tokeni Nereden Alınır?

AG Tokeni şu an herhangi bir borsada bulunuyor fakat Gateio Borsasında 21 haziran TSİ 17:00’da listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak listelendiğinde AG Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓