Bitlocus(BTL) Coin Nedir? BTL Coin Ön Satış

Bitlocus(BTL) Coin Nedir? BTL Coin Ön Satış

Bitlocus, Fiat-DeFi Yatırım Yönetim Platformu olup son kullanıcıların kripto varlıklarıyla etkileşime girmeden direkt olarak DeFi’ye ulaşmasını sağlar. Platform, AML ve KYC uyumlu ve birkaç itibari para yatırma/çekme seçeneğine bulunan ve 2018’de kurulan merkezi borsa Bitlocus CEX üzerine inşa edilecek. BTL platformun native tokeni olup işlem ücretlerinde indirim ve kullancıların çeşitli ödüller kazanmalarını sağlar.

Bitlocus, kripto bankacılık hizmeti olan Payrico ve Ginger Fund ile ortaktır. Son kullanıcılara TIER seviyelerine göre yatırım seçenekleri sunar ve Bitlocus üzerinden yapılan DeFi yatırımları için sigorta seçeneği bulunur. Platformda iki tip yatırımcı bulunuyor kripto tabanlı ve fiat tabanlı.

  • Kripto kullanıcı edinme stratejisi DAOMaker’da SHO ve Terra’nın ekosisteminde IDO. Çeşitli teşvikler yoluyla topluluk oluşturma Terra ekosistemine odaklanma, Kripto pazarlama ajansı ile anlaşmalar ve BTL tokeninin merkezi ve merkeziyetsiz borsalardaki talebini beslemek için yeterli likidite oluşturmak.
  • Fiat kullanıcı edinme stratejisi Artırılmış güvenlik sağlamak amacıyla yalnızca katman 1 DeFi protokollerini entegre etme, Avrupa bölgesine yavaş yavaş nüfuz etme, B2B(Business-to-business) tarzı kurumlar arası ödül sistemi oluşturma, Bitlocus ve Payrico’daki bulunan müşterilere getiri sağlayan ürünler sunmak.

Bitlocus’un hedef pazarı 17 trilyon dolarlık Avrupa mevduat pazarıdır. 1 milyar dolarlık bir portföy’ü yönetmek için pazarın sadece %0,00625’ine ulaşmak sadece yeterli olur. Fiat ürünleriyle DeFi ürünlerine kolay giriş çıkış, şikayet ve müşteri hizmetleri bölümü gibi hizmetler sunara bitlocus kripto ekosistemine yeni kaynak sağlayacak ve fial ile DeFi arasında riski azaltılmış bir köprü oluşturacak.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

BTL Token Ön Satış Şartları

Bitlocus yatırımcıları arasında, DAOMaker, GBV Capital, Kyros, Evangelion, Double Peak, Dweb3, BasicsCapital, AU21, Wings, ve Banter gibi firmalar bulunuyor. DAOMaker’da SHO’su devam eden BTL Token şu ana kadar 145 bin dolarlık fon toplandı. BTL Token Gateio Ön Satışı 1 Aralık TSİ 13:00 ile 2 kasım 2021 TSİ 05:00 saatleri arasında yapılacaktır. BTL Token 3 aralık 2021 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak BTL Token ön satışına katılabilir veya listelendiğinde BTL Token satın alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 500 milyon adet olan BTL Tokeninden ön satışta 2.5 milyon adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDG ile yapılacak olup ön satış fiyatı 0.02 dolardır.
  • Hak edilen tokenlerin %20’si ön satış bitiminde kalanı her 3 ayda bir dağıtılacak.
  • Katılım DAO Tokeniyle olacak ve katılımcılar DAO Tokenlerini 15 gün boyunca kilitlemek zorundadır.
  • VIP üyelik şartı bulunmuyor.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓