Real Realm(REAL) Coin Nedir? REAL Coin Ön Satış

Real Realm(REAL) Coin Nedir? REAL Coin Ön Satış

Real Realm Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş FreetoPlay savaş strateji oyunudur. Oyuncuların, işe almalarını, ödünç vermelerini, çağırmalarını, geliştirmelerini, takım oluşturmalarını ve güçlü NFT kahramanları Mies’i çetin savaşlarda işbirliği yapmalarını sağlar. Her Mie karakterinin eşsiz özellikleri, yetenekleri, öncen belli olan görevleri ve hikayeleri vardır. REAL ise Real Realm ekosistemindeki Yönetişim tokenidir.

Geniş NFT koleksiyonu, çeşitli oyun özellikleri, savaş modları, turnuvalar ile oyuncular, oyunu deneyimlemek için Real Metaverse’de kendilerini ön ortaya çıkarabilirler.

REAL Tokeni Son 24 Saatte %43 artış gösterek 0.027 dolara yükseldi. 26 Kasım 2021 de 0.41 dolar ile ATH Seviyesini gören REAL Tokeni bu seviyeden %93 aşağıda bulunuyor. Realm oyunu 60 bin aktif kullanıcıyı geçti bu da fiyatında artışa sebep oldu.

  • PvE Savaşları (Player vs Environment) Bu moddo oyuncuların rakipleri oyuncu olmayan rakiplerdir. Bu savaşı kazanan oyuncuların ödülü oyun içi kaynaklardır. Bu tek oyunculu mod olmakla beraber oyuncuların takım oluşturması gerekmez.
  • PVP Savaşları(PlayerVsPlayer) Bu modda oyuncuların rakibi başka gerçek zamanlı gerçek bir oyuncudur. Oyuncuların Mie’lerden oluşan ekibiyle savaşı kazandıktan sonra çeşitli oyun içi kaynaklar kazanabilir. Kendi oyun yeteneklerini sınamak için oldukça iyi bir sınavdır.
  • PvE Ortak Savaşları PvE Co-Op Mentorluk savaş modu, Real Realm’in önemli savaş modlarından biridir. Mentorluk sistemi Real Realm’in eşsiz özelliklerinden biri olup, bu özellik sayesinde yeni oyunculara daha deneyimli oyunculardan öğrenmesi ve beraber kazanmaları için bir fırsat verir. Bu modda oyuncuların rakipleri NPC’lerdir ve 3 Mie’den oluşan ekibin 2’si yeni 1’i eski mentor üyedir. Zafer kazandıktan sonra oyuncular çeşitli ödüller ve mentor puanları kazanırlar.
  • PvP İşbirliği Mentorluk Savaşları PVE Mentor Savaşlarından farklı olarak ekipler gerçek oyunculardan oluşan ekiplere karşı savaşırlar.

Real Realm, AU21, BSC Station, Kardia Ventures yatırımcıları tarafından 1.2 milyon dolarlık yatırım aldı. Real Realm’in partnerleri arasında Cryptorank, Lotus Capital, CoinLAB, KYLIN Ventures, Gateio, AZACoin, TrustPay Blokchain, Alpha True gibi firmalar bulunuyor.

Son gelişme ve fırsatları kaçırmamak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edin.

REAL Token Ön Satış Şartları

REAL Token ön satışı 1 aralık 2021 TSİ 06:00 ile 2 aralık 2021 TSİ 04:00 saatleri arasında Gateio Borsasında yapılacaktır. REAL Tokeni ön satıştan sonra 2 aralık 2021 TSİ 06:00’da Gateio Borsasında listelenecektir.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak ön satışa katılabilir veya listelendiğinde REAL Tokeni satın alabilirsiniz.
REAL Tokeni şu an PancakeSwap borsasında bulunuyor PancakeSwap borsasında satın alıp listenirken satmak için Gateio Borsasına gönderebilirsiniz.

  • Toplam arzı 1 milyar adet olan REAL Tokeninden ön satışta 571,428 REAL dağıtılacaktr.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup ön satış fiyatı 0.35 dolardır.
  • VIP 1 ve üzeri üyelik ile KYC şartı bulunuyor.
  • REAL Tokeni 2 aralık 2021 TSİ 06:00’da Gateio Borsasında listelenecektir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓