TabTrader(TTT) Coin Nedir? TTT Coin Nasıl Alınır?

TabTrader(TTT) Coin Nedir? TTT Coin Nasıl Alınır?

TabTrader, kullanıcıların birleştirilmiş bir arayüz ile, erişilebilen tüm ana kripto borsalarında mobil cihazlarından her yerde ve her zaman ticaret yapmalarına olanak tanır. Tüm borsaları tek bir uygulamada toplayan TabTrader şu an IOS ve Android’de 400 binden fazla aktif kullanıcıya sahiptir. Kısa zaman içinde Masaüstü versiyonu ile merkeziyetsiz borsalar da eklenecek. TTT Token platformun native tokeni olup uygulama üzerindeki işlem ücretlerinin ödenmesi ve yönetişim için kullanır.

40’dan fazla borsanın verilerini bir arada sunan kullanıcılar için büyük TabTrader ile kullanıcılar borsalar arasındaki fiyat farklılıklarını ve fiyat değişim bildirimlerini almasını sağlayan kripto finans uygulamasıdır. Kullanıcılara borsalardaki hesaplarını ekleyerek tek bir uygulama üzerinden bütün borsa hesaplarına erişim imkanı sunuyor.

TabTrader Uygulama Özellikleri

  • Her Yerde Kullanıcılar çevrimiçi oldukları her yerde Tabtrader ile alım satım yapabilir, belli bir fiyattan sipariş verebilirler.
  • Tüm Kripto Borsaları Tek Uygulamada Kullanıcıların artık birden fazla kripto para uygulaması arasında geçiş yapmasına gerek yok. TabTrader uygulaması ile kullanıcılar tüm hesaplarını tek bir uygulamadan yönetirken bütün kripto para borsalardaki fiyatları tek ekrandan takip edebilir.
  • Teknik Analiz Kullanıcılar grafik üzerindek trend ve yatay cizgileri, teknik göstergeler ekleyebilir.
  • Güvenilir push bildirimleri İstenen fiyat dilimlerini ayarlayıp bildirim güvenilir bildirim alma sayesinde kullanıcıların sürekli ekrana bakmalarına gerek kalmaz.
  • Güvenli Veri Uygulama kullanıcıların kripto para borsalarına şifrelenmiş biçimde tutulan API anahtarlarıyla bağlanmasını sağlar. Tüm alım satımlar borsalarda gerçekleşir Tabtrader kullanıcıların varlıklarına erişimi yoktur.
  • Canlı Destek Kullanıcılar uygulama üzerinden canlı sohbet aracılığıyla uygulama ile ilgili destek alabilir.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

TabTrader, 100X Ventures, Hashkey Capital, Spartan Capital, SGH Capital, SOSV and Artesian Venture Partners firmaları tarafından 5.8 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Amsterdam Menşeili proje TabTrader düzinelerce borsa fiyatlarını ve token kullanılabilirliğini topluyor. Solana üzerinde oluşturulmuş TTT Tokeninin toplam arzı 1 milyar adet dolaşımdaki arzı ise 20 milyon adettir.

TTT Token Nereden Alınır?

TTT Token Gateio borsası üzerinde yapılacak ön satışı 2 aralık 2021 TSİ 08:00’da bittikten sonra TTT Token 2 Aralık 2021 TSİ 19:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak TTT Token satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓