WIKEN Coin Nedir? WIKEN Coin Nasıl Alınır?

WIKEN Coin Nedir? WIKEN Coin Nasıl Alınır?

Project WITH, spor aktivitelerini herkes için kolayca erişilebilir ve ifade edilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir spor veri şirketidir. WIKEN ise platformun native tokenidir.

İşte Project WITH tarafından sağlanan ana özellikler ve hizmetler:

  1. WITH: Bu, kullanıcıların spor geçmiş verilerini kolayca yönetmelerine, girilen verilere dayalı olarak kendilerini tanıtmalarına ve istenen pozisyonlara başvurmalarına olanak sağlayan spor kariyerine özgü bir topluluk platformudur. Bu hizmet, spor endüstrisinde yer alan herkes tarafından kullanılabilir.
  2. WEDID: Bu hizmet, kullanıcıların spor verilerini oluşturmasına ve yönetmesine olanak sağlar, koşu süresi kayıtlarından erken dönem futbol maç sonuçlarına kadar. Ayrıca türüne göre spor kulüplerini bulma ve spor yarışmalarına katılma gibi özellikler de sunar.
  3. FLF NFT: Bu, spor NFT satışları ve bağış topluluk platformudur. Kullanıcıların spor hatıra eşyalarını NFT olarak satmasına ve gelirini gençlik spor eğitimi gibi anlamlı nedenlere bağışlamasına olanak sağlar.
  4. WITH Land: Bu, kullanıcıların tüm spor aktivitelerini sanal gerçeklikte yaşamasını sağlayan bir spor metaverse platformudur. Global bir metaverse platformu olan The Sandbox’ta yer alan WITH Land, K-League oyuncuları dahil olmak üzere çeşitli spor eğlenceleri sunar.
  5. WSTI: Bu hizmet, kullanıcıların spor türlerini bulmalarına yardımcı olur. WSTI, Yonsei Üniversitesi, Gangwon Üniversitesi ve Gyeongnam Üniversitesi araştırma enstitülerinin işbirliği ile geliştirilen bir spor psikolojisi tür değerlendirmesidir.
  6. IAMSTRONG: Bu hizmet, temel fiziksel unsurları ölçer ve takım analiz raporları sağlar. Gizli oyuncu değerini keşfetmeyi ve futbolun gelişimine katkıda bulunmayı hedefler.

Platform, Google for Startups, KCP ve Kore Profesyonel Futbol Federasyonu dahil olmak üzere bir dizi organizasyonla ortaklık kurmuştur. Güney Kore menşeili platformun yatırımcıları arasında Google for Startup ve Blockwater Manegement firmaları bulunuyor.

WIKEN Token

Ethereum üzerinde oluşturulmuş proje 2019 yılında piyasaya sunulmuş olup toplam arzı 1.2 milyar adettir. Dolaşımdaki arzı yaklaşık %91 olan WIKEN’in piyasa değeri 138m dolar ile 908. sırada bulunuyor. Toplam arzının %97’si ise top 10 cüzdanda bulunuyor.

WIKEN Tokeni Nereden ALınır?

WIKEN Tokeni Gateio Borsasında bulunuyor bu linkten Gateio Borsasına üye olarak alabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓