Amazy AZY Coin Nedir? AZY Coin Yorum

Amazy AZY Coin Nedir? AZY Coin Yorum

AMAZY, kullanıcıların sağlıklı ve fit kalırken gelir elde edebilecekleri bir sağlık uygulamasıdır. Game-fi ögelerine sahip Binance Smart Chain ağı üzerinde oluşturulmuş uygulamada kullanıcılar NFT Sneaker’ları ile yürüyerek veya koşarak ödül tokeni olan AMT Tokeni kazanırlar. AZY Tokeni ise platformun yönetişim tokenidir.

Kullanıcılar NFT Sneaker’larıyla arkadaşlarıyla veya kendi başlarına AMT tokeni kazanabilecekleri gibi aynı zamanda uygulamanın marketinden NFT Sneakerlarını kiralayabilirler. Uygulamanın amacı insanları ekran başından temiz havada sosyalleştirerek gelir elde etmelerini sağlamak. Uygulamanın aynı zamanda AMAZY Realverse’i bulunuyor böylelikle fitness app ile gerçek hayat ürünleri kombine edilebilir.

AZY Tokeni 22 temmuz 2022’de listelendi. 0.20 dolar civarından listelenen AZY Tokeni yaklaşık %100 artış göstererek 0.39 dolara kadar yükseldi. Piyasadaki geri çekilmeden dolayı yükselişi duran AZY Tokeninin piyasanın tekrar düzelmesiyle yükselmesi muhtemel.

Uygulamanın ağı Binance Smart Chain olduğu için AMAZY Market’inde BNB ile alış veriş yapılacak. Uygulamanın Beta versiyonunun NFT Sneaker’lar satışa çıktıktan sonra lansmanı yapılacak.

Dual token sistemi bulunan Amazy’de AZY Tokeninin toplam arzı 1 milyar adet olup AMT tokeninin arzı sınırsızdır. Oyunda Mint etme level atlama seçenekleriyle AMT token yakım mekanizmaları bulunuyor. Uygulama IOS ve Androidde de bulunacak.

Amazy’nin twitter’da 96 bin kullanıcısı bulunurken telegram kanalında ise 46 bin üyesi bulunuyor.

  • Herkes İçin Amazy herkesin anlayabileceği ve gelir elde edebileceği şekilde tasarlanmıştır.
  • Ücretsiz Katılım Amazy ile para kazanma NFT Sneaker sahibi olmadan ayakkabı kiralama özelliği sayesinden mümkün.
  • Kullanıcılar kazandıktan sonra merkeziyetsiz kripto cüzdanı kullanımını öğrenebilir.

AMAZY’de Ranger, Hiker, Sprinter, Coacher olmak üzere 4 çeşit ayakkabı bulunuyor. AZY Tokeni 2022’nin 3. çeyreğinde merkezi borsalarda listelenecek. Uygulama şu an App Store’da bulunuyor. AMAZY NFT Sneakers satışları ise 14-16 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılacak. Common NFT’lerin değeri yaklaşık 100 dolar olacak. AZY Tokeni Bybit, OKX ve Gateio Borsalarında listelencek

AZY Tokeni Nereden Alınır?

AZY Tokeni 22 Temmuz 2022 TSİ 17:00’da Gateio Borsasında Listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak AZY Tokeni Listelendiğinde satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓