Amazy AZY Coin Nedir? AZY Coin Yorum

Amazy AZY Coin Nedir? AZY Coin Yorum

AMAZY, kullanıcıların sağlıklı ve fit kalırken gelir elde edebilecekleri bir sağlık uygulamasıdır. Game-fi ögelerine sahip Binance Smart Chain ağı üzerinde oluşturulmuş uygulamada kullanıcılar NFT Sneaker’ları ile yürüyerek veya koşarak ödül tokeni olan AMT Tokeni kazanırlar. AZY Tokeni ise platformun yönetişim tokenidir.

Kullanıcılar NFT Sneaker’larıyla arkadaşlarıyla veya kendi başlarına AMT tokeni kazanabilecekleri gibi aynı zamanda uygulamanın marketinden NFT Sneakerlarını kiralayabilirler. Uygulamanın amacı insanları ekran başından temiz havada sosyalleştirerek gelir elde etmelerini sağlamak. Uygulamanın aynı zamanda AMAZY Realverse’i bulunuyor böylelikle fitness app ile gerçek hayat ürünleri kombine edilebilir.

Uyarı

Bu proje STEPN’e oldukça benziyor ve benzer riskler içerir Bu linkten de kontrol edeceğiniz gibi AZY Tokeni mint fonksiyonu, gizli sahip, extercall call ve trade’i durdurma özelliklerine sahip. AMT Tokeni hiç söyleyemiyorum o daha kötü.

Amazy uygulaması Android ve IOS’da mevcut uygulamayı indirdikten sonra aktive etmeniz gerekiyor günlük verilen aktivasyon kodları sınırlı bunun sebebi ise uygulamaya giren kişi sayısını belli seviyede tutup bir anda diğer uygulamalarda olduğunu gibi fiyat dalgalanmalarından korunmak. Aktivasyon kodları her gün saat 15:00’da bu sayfada dağıtılıyor. Uygulamadan hesap açtıktan sonra bu linkten Metamask cüzdanınızı bağlayarak her gün saat geldiğinde aktive edebilirsiniz. Daha sonra NFT ayakkabı alarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

AZY Tokeni 22 temmuz 2022’de listelendi. 4 Ağustos 2022’de ATH Seviyesine ulaşan AZY Tokeni şu an buseviyeden %80 aşağıda bulunuyor. DAOMaker ile ön satışa çıkan AZY Tokeni şu an Bybit, Gateio, OKX, MEXC gibi borsalarda bulunuyor.

Uygulamanın ağı Binance Smart Chain olduğu için AMAZY Market’inde BNB ile alış veriş yapılacak. Uygulamanın Beta versiyonunun NFT Sneaker’lar satışa çıktıktan sonra lansmanı yapılacak.

Dual token sistemi bulunan Amazy’de AZY Tokeninin toplam arzı 1 milyar adet olup AMT tokeninin arzı sınırsızdır. Oyunda Mint etme level atlama seçenekleriyle AMT token yakım mekanizmaları bulunuyor. Uygulama IOS ve Androidde de bulunacak.

Amazy’nin twitter’da 170 bin kullanıcısı bulunurken telegram kanalında ise 48 bin üyesi bulunuyor.

  • Herkes İçin Amazy herkesin anlayabileceği ve gelir elde edebileceği şekilde tasarlanmıştır.
  • Ücretsiz Katılım Amazy ile para kazanma NFT Sneaker sahibi olmadan ayakkabı kiralama özelliği sayesinden mümkün.
  • Kullanıcılar kazandıktan sonra merkeziyetsiz kripto cüzdanı kullanımını öğrenebilir.

AMAZY’de Ranger, Hiker, Sprinter, Coacher olmak üzere 4 çeşit ayakkabı bulunuyor. AZY Tokeni 2022’nin 3. çeyreğinde merkezi borsalarda listelenecek. Uygulama şu an App Store’da bulunuyor. AMAZY NFT Sneakers satışları ise 14-16 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılacak. Common NFT’lerin değeri yaklaşık 100 dolar olacak. AZY Tokeni Bybit, OKX ve Gateio Borsalarında listelencek

AZY Tokeni Nereden Alınır?

AZY Tokeni 22 Temmuz 2022 TSİ 17:00’da Gateio Borsasında Listelendi.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak AZY Tokeni satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓