SRT Coin Nedir? SRT Coin Yorum

SRT Coin Nedir? SRT Coin Yorum

Smart Reward Token, mevcut reklam platformları tarafından sağlanmayan çevrimdışı mağaza ziyaret kalıpları ve çevrimiçi tüketim kalıpları hakkındaki verileri kullanarak kullanıcıların profil oluşturmasına ve reklam verenler için verimliliği artırmasına olanak sunan bir hedefleme sistemidir. SRT Token ise bu ödül mekanizmasının ana unsurudur.

Platform verilerini aldığı kullanıcılara SRT ödülü verir. Cash.fi platformunda ödül dağıtımı için kullanılan SRT Tokeni ileride yönetişim için oylama ve staking özellikleri de eklenecek.

Güney Kore menşeili WiFi Smart Reward token ekosistemi diğer asya ülkelerine yayılmayı hedefliyor. Nisan 2022’de piyasaya giriş yapan SRT Tokeninin fiyatı şu an 0.017 dolar. 14 Nisan 2022’de 0.124 ile ATH seviyesine ulaşan SRT Tokeni şu an bu seviyeden %86 aşağıda bulunuyor.

Toplam arzı 15 milyar adet olan SRT Tokeninin arz dağılımı yaklaşık %60’ı top 10 cüzdanda bulunuyor. SRT Tokeni şu ana kadar Ethereum ağında 2731 cüzdan ile 7,030 adet işlem gerçekleştirmiş bulunuyor. Bu sayının çok yüksek olmadığını ve projenin aktif kullanılmadığını söyleyebiliriz.

SRT Tokeni Nereden Alınır?

SRT Tokeni şu an MEXC ve LBANK Borsalarında bulunuyor. SRT Tokeni 6-7 Temmuz 2022 TSİ 05:00 tarihleri arasında Gateio Borsasına ilk olmayan 0.0172 dolar fiyatla yapılacak ön satışın ardından 7 Temmuz 2022 TSİ 08:00 da listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SRT Tokeni satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓