TiFi Coin Nedir? TiFi Coin Yorum

TiFi Coin Nedir? TiFi Coin Yorum

TiFi, NFT ve TiFi Token ile bir alışveriş ve ticaret platformu ve TiFi Bank adında bir Merkeziyetsiz Borsa içeren TiFi Allverse adlı entegre bir finans eko barındırıyor. TIFI tokeni Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TIFI tarafındna oluşturulmuştur. TIFI tokeni platformun ana tokenidir.

Binance Smart Chain üzerinde oluşturumuş TIFI Tokeni kullanıcıları yatırım ve ticaret yapmaya teşvik eden birçok özellik bulunduruyor. TIFI’nin CEO’su Samuel Zho 9 yılı aşkın tecrübeye sahip ve daha önce yapay zeka ile ilgili çalışmış.

TIFI tokeni günlük hayatta alışveriş, trade yapabilirken ayrıca kullanıcılar TiFı ile ödeme yapabildikleri bir kart ile ödül de kazanabilir. TiFi Allverse platformu kullanıcıların gerçek dünya itemlerini NFT ve kripto paralar ile alabilmelerini sağlar.

Nisan 2022’de piyasaya giriş yapan TIFI tokeni 25 Haziran 2022’de ATH seviyesine ulaşan TIFI şu an bu seviyeden %15 aşağıda bulunuyor. Toplam arzı 1 Katrilyon olan TIFI Tokeninin %9’u dolaşımdadır.
Arzın %90’ı ilk cüzdanda bulunuyor çünkü bu tokenler dolaşımda değil. TIFI Tokeninin etkileyici kısmı ise BSC ağında 48,063 adres ile şu ana kadar 889,599 adet işlem gerçekleştirilmiş ve bu sayı kısa süre için oldukça etkileyici. Ayrıca dolaşımdaki arzı da oldukça homojen bu da satış baskısını azaltıyor. TIFI Tokeni son 1 ayda %136 oranında artmış bulunuyor.

TIFI Tokeni Nereden Alınır?

TIFI Tokeni şu an sadece PancakeSwap’ta bulunuyor. TIFI Tokeni 5 Temmuz 2022 TSİ 12:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak TIFI Tokeni satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓