WZM Coin Nedir? WZM Coin Yorum

WZM Coin Nedir? WZM Coin Yorum

Woozoo Music, sanal bir dünyada şarkıcılar ve hayranlar için bir projedir. Platform aynı zamanda dünya çapındaki devasa müzik pazarında başarılı bir iş yürüten gerçek dünya. Dünyanın her yerinden ünlü starlar WZM’de müzik içeriği oluşturur, NFT tokenleriyle yayınlar ve telif hakları verirler. WZM Tokeni ise platformun native tokenidir.

WZM Tokeni sahipleri müzik telif haklarına sahip olabilirken aynı zamanda ticaretini yaparak gelir elde edebilirler. WZM Token ile hayranlar konser bileti ve ürünleri alabilir, fan toplantılarına katılabilir, yeni sanatçılara oy verebilir aynı zamanda da albüm prodüksiyonlarına katılabilirler.

Woozoo Music sayesinde gerçek dünyadaki müzik deneyimlerinin neredeyse hepsi metaverse’de gerçekleştirilebilecek. WZM platformu sayesinde kullanıcılar beğendikleri sanatçılara yatırım yapabilir, müzik endüstrisine katkıda bulunabilir.

WZM Tokeni Aralık 2021’de piyasaya giriş yapmış olup, may 29 2022’de 3.11 ile ATH seviyesine görmüş şu an ise bu seviyeden %17 aşağıda bulunuyor. WZM Tokeninin toplam arzı 5 milyar adet olup %99’u ilk 10 cüzdanda bulunuyor ve Ethereum ağında 71 cüzdan ile sadece 182 adet transfer gerçekleştirmiş bulunuyor. Platformun aktif olmadığını söyleyebiliriz.

WZM Tokeni Nereden Alınır?

WZM Tokeni şu an MEXC ve Hotbit Borsalarında bulunuyor. 5 Temmuz 2022 TSİ 09:00’da Gateio Borsasında listelenecek. WZM Token ön satış fiyatı 2.07 dolar şu anki fiyatı 2.30 dolar.
Bu Linkten üye olarak WZM Tokeni ilk olmayan ön satışına veya listelenince WZM Tokeni alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓