KGC Coin Nedir? KGC Coin Yorum

KGC Coin Nedir? KGC Coin Yorum

Kypton Galaxy, kendisini blok zincir tabanlı bir oyun ekosistemi olarak tanımlıyor. Ekosistem sadece oyunlar için bir sistem olmanın yanı sıra, eğlence ve kazanmanın birçok yolunu kullanıcılarına sunar. KGC Tokeni ise platformun ana tokenidir.

Krypton uygulamasının son güncellemesinden sonra, üyeler platformda istedikleri herhangi bir şirket oluşturabilir veya bunlara katılabilir, bu dünyanın ilk merkeziyetsiz topluluğudur. KGC Tokeni Ethereum üzerinde oluşturulmuş şirket hissedarları tokenleriyle oylamaya katılabilir, transfer yapabilir ve temettü alabilirler.

KGC tokeni Ağustos 2019’da piyasaya giriş yapmış listelendikten sonra 2019 düşüşüyle beraber oldukça değer kaybetmiş daha sonra başlangıç seviyesine bir daha yaklaşamamış. KGC Tokeni son 24 saatte %20 son bir haftadır ise %54 oranında artış göstererek 120 milyon dolarlık market değeri ile 3028. sırada bulunuyor.

Ethereum ağındaki aktivitesine baktığımızda ise 1408 cüzdan ile 7,986 adet işlem gerçekleştirmiş olduğunu görüyoruz ki 3 yıl için oldukça düşük bir sayı. Ayrıca 2019’dan beri twitter hesabı aktif değil. KGC Tokeninin %95’i top 10 cüzdanda bulunurken en çok arza sahip borsası Gateio.

KGC Tokeni Nereden Alınır?

Toplam arzı 3 milyar adet olan KGC Tokeni şu an sadece Gateio Borsasında bulunuyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak KGC ve 1400’den fazla diğer potansiyelli coini alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓