WingStep WST Coin Nedir? WST Coin Yorum

WingStep WST Coin Nedir? WST Coin Yorum

WingStepn, NFT entegrasyonuna sahip Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş bir MovetoEarn uygulamasıdır. Platform milyonlarca sporcuyu kripto para ekosistemine çekerek gelir elde etmelerini ve kullanıcılara spor yaparken gelir elde etme imkanı sunuyor. WST Tokeni ise uygulamanın native tokenidir.

WST Tokeni platfromda, işlem ücretlerinin ödenmesi, Mintleme, tamir, NFT level atlatma, Gem soketi kilidi açma, farming NFT satın alma gibi faaliyetlerde kullanılır. Ayrıca kullanıcılar WST tokenlerini oyunun ödül tokeni olan WSS Token‘e dönüştürebilir.

WingStep üzerinde personal mode, Party mode, Arena, Weekly Pass, Mission olmak üzere 5 oyun modu bulunuyor. SocialFi özelliği ile kullanıcılar bir içeriği NFT’e dönüştürüp takipçileri ile paylaşabilir. Ayrıca DeFi alanında WST ve WSS Staking ederek pasif getiri elde edebilirler.

  • WST Tokeninin toplam arzı 500 milyon adet olup bu arzon 106 milyon adedi dolaşımdadır. Ayrıca şu ana kadar BSC Ağı üzerinde 9485 cüzdan ile toplam 145,465 adet işlem gerçekleştirilmiş. Yaklaşık iki aylık bir süre için iyi bir sayı.
  • WSS Token platformun ödül tokeni olup toplam arzı sınırsızdır.

WST Tokeni Haziran 2022’de piyasaya giriş yapmış 15 Temmuz 2022’de 0.043 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış fakat ondan sonra %88 düşüş göstermiştir. Şu an fiyatı 0.0057 dolardır. Arzın %85’i ise top 10 cüzdanda bulunuyor.

WST Tokeni Nereden Alınır?

WST Tokeni şu an sadece PancakeSwap borsasında bulunuyor. Market değeri 590 bin dolar olduğu için büyük oranda fiyat değişimleri görülebilir.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓