Vertex Coin Nedir? VRTX Coin Yorum

Vertex Coin Nedir? VRTX Coin Yorum

Vertex Protocol, Arbitrum ağında kullanıcılara Trade, Futures, Lending/Borrow hizmetleri sunan hibrit bir platformdur. VRTX Tokeni platformun native tokenidir.

Vertex Protocol, Wintermute Ventures, Dexterity Capital, Collap Currency, Hack VC, HTC, GSR gibi firmalar tarafından yaklaşık 10m dolar değerinde ön yatırım almış. Ayrıca Arbitrum’dan da 2.4m dolarlık bir hibe aldı.

Vertex Protocol’ü platformu kullanan kullanıcılara ödül olarak VRTX Tokeni dağıtmıştı VRTX tokeni listelemesi 21 Kasım 2023 TSİ 16:00’da listelendi listelemeden sonra düşse de son 4 günde üst üste artış gösterdi ve %60 arttı. VRTX’in marketcap’i 50m dolar civarında bu yüzden artışına devam edebilir.

VRTX Token

VRTX Tokenin toplam arzı 1 milyar adet olup başlangıç arzı yaklaşık 160 milyon dolar olacak VRTX Tokeninin listeleme fiyatı 0.33 civarı olacak makul fiyatının 1-2 dolar arası olması beklenebilir. VRTX Tokeni 26 kasım 2023’te yaklaşık %20 arttı ve günün en çok artanlarından biri oldu ayrıca VRTX Tokenlerin dolaşımndaki arzının %22’si kilitlenmiş durumda.

VRTX Token Nereden Alınır?

VRTX Tokeni 21 Kasım 2023 TSİ 16:00’da Gateio ve KuCoin Borsalarında listelenecek. Öncesinde de Gateio Borsasında Bir ön satışı olacak. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak VRTX Alabilirsiniz

VRTX Token Ödül Kampanyası

Vertex Borsasını kullanarak VRTX kazanabilirsiz bunun yanı sıra belli bir miktarda ARB Token teşviği veriyor. 6 Aralık 2023’e kadar borsada yaptığınız hacimin belli bir kısmı VRTX olarak size geri dönüyor
Bu linkten Vertex borsasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

VRTX Token Ön Satış

VRTX Tokeni Gateio Borsasında 20 kasım TSİ 23:59 ile 12:00 saatleri arasında yapılacak. Sonrasında TSİ 16:00’da listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Vertex (VTRX) Tokeni ön satışına katılabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓