CAGA Coin Nedir? CAGA Coin Yorum

CAGA Coin Nedir? CAGA Coin Yorum

CAGA Crypto, devamlı gelişen kripto alanında karlılığa ve benzer düşünen bireyler arasındaki işbirliğini artırmaya odaklanan, benzersiz ve topluluk odaklı bir projedir. Merkeziyetsiz DAO Organizasyonun native tokeni ise CAGA’dır.

DAO’nun anonim karar verme ilkesine bağlı olup topluluğun kendi kaderini belirlemesine olanak tanır. CAGA sadece bir proje olmayıp; aynı zamanda bir harekettir. Bu, kripto para birimi dünyasında yenilik akımını yönlendirmek için bir topluluğun kolektif gücünden yararlanmakla ilgilidir.

CAGA Tokenekonomisi

Toplam arzı 100 milyar adet olan CAGA Ethereum ağında ve arzının tamamı dolaşımda bulunuyor. Ethereum ağında toplam 5870 cüzdan CAGA’ya sahipken tokenlerin %48’i top 10 cüzdanda bulunuyor.
CAGA Kasım 2023’te piyasaya giriş yaptığından peki %3700 artış göstermiş 26 kasım 2023’te ATH yapmış.
CAGA marketcap’i şu an 55m dolara ulaşmış durumda. CAGA Tokeni 2 Aralık 2023 İtibariyle son 1 haftada %176 oranında artış gösterdi.

CAGA Token Nereden Alınır?

CAGA şu an sadece Uniswap Borsasında bulunuyor 29 Kasım 2023 TSİ 12:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak CAGA token Satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓