Bittensor TAO Coin Nedir? TAO Coin Yorum

Bittensor TAO Coin Nedir? TAO Coin Yorum

Bittensor, merkeziyetsiz, blok zincir tabanlı bir makine öğrenimi ağına güç sağlayan açık kaynaklı bir protokoldür. Makine öğrenimi modelleri işbirliği içinde eğitilir ve topluluğa sundukları bilgi değerine göre platformun native tokeni TAO ile ödüllendirilir.

Platformun vizyonu yapay zeka için şeffaf bir pazar, bu değerli ürünün tüketicilerinin ve üreticilerinin güvene dayalı olmayan, açık ve şeffaf bir bağlamda etkileşimde bulunabileceği teşvik edilmiş bir alan yaratmaktır. Bittensor, dağıtılmış bir defterin olanaklarından yararlanarak yapay zeka teknolojisinin geliştirilmesi ve dağıtımı için yeni, optimize edilmiş bir strateji oluşturur.

TAO Token Yorum

TAO Tokeni kendi zinciri bulunan bir token olup 27 Şubat 2024 itibariyle son 1 ayda %65 artmış durumda. 16 şubatta ATH yapan TAO’nun fiyatı şu an 588 dolar. Maksimum arzı Bitcoin gibi 21 milyon adet olan TAO Tokeninin şu an dolaşımdaki arzı 4.1m adettir. TAO Tokeninin market değeri yaklaşık 3.7 milyar dolar oldu ve ilk 100’e yerleşti. CoinGecko’ya göre şu an 35. sırada.

TAO Tokeni Nereden Alınır?

TAO Tokeni şu an Gateio, Bitget, Mexc Borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak TAO Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓