HMX Coin Nedir? HMX Coin Nasıl Alınır?

HMX Coin Nedir? HMX Coin Nasıl Alınır?

HMX, Arbitrum ağında 1000x’e kadar kaldıraç imkanı sunan bir cross margin merkeziyetiz futures platformudur. HMX’in üzerinde an itibariyle 27m dolarlık bir likidite bulunuyor. Platformun native tokeni ise HMX’dir.

HMX Tokeni ağustos 2023’te piyasaya giriş yaptı toplam arzı 10 milyon adet olan HMX tokenini 1.2 milyon adedi dolaşımda olup fiyatı 7 dolardır. Market değeri ise 9m dolara ulaşmış bulunuyor. Ağustos ayında 19.87 dolar ile ATH seviyesini gören HMX şu an bu seviyeden %63 aşağıda bulunuyor.

Kullanıcılar kripto paralarının yanı sıra Altın gümüş gibi Emtia ve Dolar Euro gibi fiat para birimlerinin de trade’ini yapabilir Bu linkten HMT platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcılar, HMX’te piyasa yapıcı olmak için varlıklarını HLP kasasına kolayca yatırabilirler. HLP kasası eşsizdir çünkü GMX’in GLP tokeninin üzerine inşa edilmiştir. Bu, kasaya yatırılan likiditenin hem GMX hem de HMX’teki yatırımcılar için pazarlama amacıyla kullanılur. Para yatıran kullanıcılar GMX’ten elde edilen getirilerin %100’ünü kazanırken aynı zamanda HMX’te oluşturulan ücretlerden ek getiri elde etmeye devam eder.

HMX Tokeni Nereden Alınır?

HMX Tokeni şu an sadece Uniswapta bulunuyor 13 şubat 2024 TSİ 14:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak HMX Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓