Lucky Bird BIRD Coin Nedir? BIRD Coin Yorum

Lucky Bird BIRD Coin Nedir? BIRD Coin Yorum

LuckyBird, Singapur menşeili WEMI Vakfı tarafından oluşturulan bir metaverse projesidir. Lucky Bird altyapıya, ekonomik modellere ve oyunlar arası düzenlere odaklanır. projenin native tokeni ise BIRD tokenidir.

Toplamda 1.000 adet Lucky Bird NFT’siyle, Lucky Bird NFT’sine sahip kullanıcılar, Lucky Bird metaverse’inde saygıdeğer VIP’ler haline gelebilir ve VIP özel avantajları, BIRD token airdrop’u başta olmak üzere avantajlardan yararlanabilirler. Gelecekteki avantajlar ve haklar, topluluk yol haritasını etkinleştirerek açılabilir.

Lucky Bird NFT’leri

Lucky Bird NFT’leri, başka hiçbir yerde bulunmayan orijinal sanat eserleriyle tasarlanmıştır. Bu, bir Lucky Bird NFT’sine sahip olan koleksiyonerlerin tekrarlanamayan eşsiz bir sanat eserine sahip olduğu anlamına gelir. Her bir Lucky Bird NFT, eşsiz ve nadir bir koleksiyon eşyasıdır. Bu nadirlik, benzersiz ve özel NFT’leri koleksiyonlarına eklemek isteyen koleksiyonerler için büyük değer taşır.

Lucky Bird NFT’leri sınırlı sayıda üretilir, yani her bir tasarımın sadece belirli bir sayıda örneği bulunur. Bu, nadirlik ve özel olma duygusu yaratır ve NFT’leri daha da değerli ve aranan hale getirir.

Sanatsal değerlerinin yanı sıra, Lucky Bird NFT’leri metaverse ekosisteminde de işlevsel olabilir. Örneğin, avatarlar, dijital evcil hayvanlar veya sanal dünyalarda oyun içi eşyalar olarak kullanılabilirler.

Lucky Bird’in Twitter’da 22 bin takipçisi bulunuyor 30 temmuzda ilk defa Gateio’da ön satışa çıkacak şu ana kadar 100 bin dolarlık bir fon toplamış

Lucky Bird projesinin destekçileri arasında Binance, Huobi, Opensea gibi firmalar bulunuyor. Desteklemeri bu projelerin bu tokeni listeleyeceği anlamanı gelmez.

WBIRD Tokeninin toplam arzı 76M dolar olup 20 bin adedi Gateio ön satışında dağıtılacak. Gateio Ön Satışı 30 temmuz 2023 TSİ 12:00’da gerçekleşecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak ön satışa katılabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓