Themis TMS Coin Nedir? TMS Coin Ön Satış

Themis TMS Coin Nedir? TMS Coin Ön Satış

Themis Arbitrum üzerinde oluşturulmuş Metaverse ve GameFi projelerine DeFi’yi getiren ilk proje olmayı hedefliyor. Kullanıcılar oyunlardaki NFT’ler ile ve Uniswap üzerindeki likiditelerine karşılık borçlanabilecekler. Bu oldukça yenilikçi bir yaklaşım. Yani Bir NFT’yi temimat gösterip karşılığında borçlanabileceksiniz. Themis bu özelliği sayesinde NFT sahiplerine ciddi hareket imkanı sağlıyor.
TMS Token ise Themis’in native tokenidir.

Singapur menşeili proje’nin DAO Maker’da da ön satışı yapılacak Themis, DAO Maker’in da dahil olduğu, LD Capital, NFX, 0xBilly, Chain Financial gibi firmalarda toplamda 2M dolarlık bir yatırım almış.

Themis (TMS) Ön Satış

Themis Ön Satışı DAO Maker’da yapılacak fakat daha önemlisi Airdrop 2 olarak yapılan ön satışına kullanıcılar kutu alarak katılabiliyor. Katılım referans ile yapılıyor o yüzden bu linkten giriş yaptıktan sonra
JUf9Xq kodunu girerek katılabilirsiniz. 3 adet kutu bulunuyor Common, Rare ve Mythic. Common kutuda 1 ticket’i 2 dolara, Rare’da 0.5 dolara Mythic’te ise 0.25 dolara almış oluyorsunuz. Ayrıca 500 Ticket’tan fazla olan kişiler ek bir ödül daha alacağı için Mythic kutusu en değerli olan en avantajlı. Kutuların ücretleri ise sırayla 30 dolar 200 dolar ve 1000 dolar.

Themis Ön Satışında Kutu aldığınızda öncelikle ilk iki havuzdan anlık olarak USDC kazanıyorsunuz 29 Nisan itibariyle etkinliğin bitmesine 11 gün var şu an veya birkaç gün içinde kutu almanız daha avantajlı olacaktır her kutu alındığında etkinliğin süresi azalıyor. Anlık olarak USDC kazanmanızın yanı sıra harcadığınız dolar değerinde veTMS tokeni olacaksınız. veTMS tokeni kilitli olacak. Alacağınız veTMS tokenleri aldığınız kutu cinsine göre değişiyor. Common’da 0.5 ile çarpılırken rare kutuda 2 ile mythic kutuda ise 4 ile çarpılıyor.

Ayrıca kutular 100 ile 5M adet TMS tokeni de içerir. TMS’nin listemesinden sonra alınan kutular TSM ile de değiştirilebilecek.

TMS Ön Satışı 26 Nisan 2023 TSİ 15:00’da başladı 11 Mayıs 2023 TSİ 15:00’da bitmesi bekleniyor fakat muhtemelen daha önce bitecek.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓