Cyber Coin Nedir? Cyber Coinlist Ön Satış

Cyber Coin Nedir? Cyber Coinlist Ön Satış

Cyber Connect, geliştiricilerin kullanıcıların dijital kimliklerine, içeriklerine, bağlantılarına ve para kazanma kanallarına sahip olmalarına imkan tanıya sosyal uygulamalar oluşturmasını sağlayan, Web3’ün en eski ve en büyük merkeziyetsiz sosyal ağıdır. CYBER Tokeni platformun native tokenidir.

Cyber Connect’ü Linktree uygulamasının web3 versiyonu gibi düşünebiliriz. Cyber Connect, Amber Group, Tribe Capital, The Spartan Group, Animoca Brands, Sky9 Capital, IOSG, Delphi Digital, Polygon Studios, Zoo Capital, Draper Dragon, Hashed Fund, Smrti Lab, Mask Network gibi firmalarda toplamda 25M dolarlık ön yatırım aldı.

Şu ana kadar 50 den fazla sosyal web3 projesi Cyber Connect ile iş birliği yaptı. Bunlar arasında; Link3, Phaver, ReadOn, Dophamine, Oasis, Mocaverse gibi önemli projeler bulunuyor.

Cyber Connect’in kendi ödül programına katılmak için bu linkten cüzdanınızı bağlayıp bir alan adı alabilirsiniz ileride tekrar airdrop yapabilirler.

CYBER Token Coinlist Ön Satış

CYBER Token Coinlist ön satışı 18 Mayıs 2023 TSİ 20:00’da yapılacak Bu linkten Coinliste üye olarak Ön Satışa katılabilirsiniz.

Ön Satış Tarihi18 Mayıs 2023 TSİ 20:00
Token Fiyatı ve Kilit AçılımuToken Ön Satış Fiyatı 1.80 dolar

TGE’de %25 kilit açma ve ardından 2023’ün 4. çeyreğinde başlayan 6 aylık doğrusal açılım
Tam dağıtılmış Ağ Değeri$180,000,000
Dağıtılacak Token Miktarı3,000,000 CYBER
Toplam Arzın %’si3%*
Minimum Maksimum AlımMinimum $100
Maksimum $500
Ek Alım (Eğer Kalırsa)Minimum $100
Maksimum $2,000
Ödeme YöntemleriUSDC, USDT

Cyber Token’in fiyatı biraz yüksek görünüyor Son dönemdeki Coinlist Projeleri ne kadar kazandırmasa da bu proje ayı piyasasında olduğu için açılımı Boğa piyasasına denk geleceği için kazandırabilir. Toplam arzı 100M adet olan CYBER Tokeninin İlk market değeri 14.3 milyon dolar olacak bu Coinlist ön satışları için düşük bir değer o yüzden ilk başta 5 ile 10x yapmasını bekleyebiliriz.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓