Dao Maker(DAO) Nedir? DAO Coin Nasıl alınır?

Dao Maker(DAO) Nedir? DAO Coin Nasıl alınır?

Dao Maker Blockchain projelerini destekleyen lansmanının yapıldığı bir danışmanlık ve yazılım sağlayıcısı. DAO ise bu firmanın şubat 2021’de çıkardığı kendi native tokeni. DAOMaker platformu çeşitli projelerin ön satışlarının yapıldığı bir ön satış platformu. Şu ana kadar oldukça başarılı projeler imza attılar bunlardan en önemlileri ALICE 327X, Orion Protocol 293X, LaunchX 133X, OpenPredict 125X, DeRace 158x, XCAD 86X, HORD 72X, Epik Prime 62x, DAFI 62X, kazandırdılar.

DAOMaker Platformuna giderek ön satışları inceleyebilir DAO Tokenlerinizi kilitleyerek ön satışlara katılma şansı elde edebilirsiniz. Şu an Ön satışlara katılma hakkı elde etmek için. 15 gün boyunca 2000 DAO Tokeni kilitli tutmak gerekiyor.

Binance’da listelendikten sonra fiyatı %22000 artan ALICE, Yield protocol, Elrond gibi projelerin ön satışı Dao maker in sitesinden yapılmıştı. Gelecek SHO(strong holder offering) projeleri; KAKA NFT, Victoria NFT, SHOPNEXT, Symbiosis.

DAO Maker Ön Satışlarına Nasıl Katılabilirim

DAO Maker Ön satışlarına iki şekilde katılınabilir. Birincisi Metamask cüzdanınızda min 500 dolarlık herhangi bir token bulunması şartıyla ön satışlarının public kısmına 100 dolarlık bilet hakkı için başvurabilirsiniz. Kesin katılım için min 2000 adet DAO Tokeni stake etmeniz gerekiyor.

DAO Maker’da 4 centten ön satışı yapılan NUM tokeni 1.44 doları gördü ve 37 kat değer kazandı. DAO Maker ön satışlarına katılmak için 15 gün boyunca 2000 DAO Tokeni bulundurmanız ve ayrıca KYC aşamasını tamamlamış olmanız gerekiyor.

DAO Tokeni Nereden Alınır?

DAO Tokeninin fiyatı son 1 ayda %57 artış göstererek 1.35 dolara ulaştı. DAO’nun 21 nisandaki ATH seviyesi is 8.71 dolar şu anki fiyatından %84.5 aşağıda. DAO Tokeni satın alarak stake etmek için Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak DAO Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓

2 thoughts on “Dao Maker(DAO) Nedir? DAO Coin Nasıl alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.