Symbiosis(SiS) Coin Nedir? SiS Coin Ön Satış

Symbiosis(SiS) Coin Nedir? SiS Coin Ön Satış

Symbiosis, merkeziyetsiz çok zincirli bir likidite ekosistemidir. Kullanıcılar fonlarının tek sahibidir ve platform coinlerin tüm zincirler arası takas etmesine imkan sağlar. Symbiosis, tüm EVM uyumlu blok zincirlerinde merkeziyetsiz değişim likiditesi toplar. Kullanıcılar düşük swap ücreti ile herhangi bir zincirde likidite artırabilir.

Her türlü blok zincirine likidite sağlayan platform, böylelikle blok zinciri metaverse oluşturmuş olur. Symbiosis zincirler arası iletişim için bir taşıma katmanı olarak görev alır.

  • Güvenli TSS (Threshold Signature Scheme) ve çok Taraflı Hesaplama ile güvence altına alınan, velayetsiz, güvenilir sistem.
  • Merkeziyetsiz Tüm kullanıcılar, blok zinciri metaverse deposunda geleceğini güvence altına almak ve etkilemek için bir aktarıcı olabilir.
  • Teşvik Tüm Aktarıcıların ağ topluluğu tarafından yönlendirilen düğümleri, takasları işlemeye yarayan bağlı tokenlere sahiptir.

Son gelişme ve fırsatları kaçırmamak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edin.


Symbiosis finance BTC Investment, DAOMaker, Gateio, Blokchain.com Ventures, Wave Financial Group, Injective, KuCoin, Richard Dai, Primitive Ventures, Kairon Labs firmalarından toplamda 2 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Ayrıca DAOMaker’da gerçekleştirilen SHO’da 450 bin dolar toplandı. Toplam arzı 100 milyon adet olan SIS tokeninin kilit açılımları 61 ay boyunca devam edecek.

SIS Token Ön Satış Şartları

SIS Token ön satışı 1-2 aralık 2021 TSİ 12:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacaktır. SIS Tokeni ön satıştan sonra 2 aralık 2021 TSİ 15:00’da listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SIS Tokeni satın alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 100 milyon adet olan SIS Tokeninden 50 bin adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup ön satış fiyatı 1 dolardır.
  • VIP 1 üyelik şartı bulunuyor. KYC zorunlu.
  • 2 aralık 2021 TSİ 15:00’da listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓