SENSO Coin Nedir? SENSO Coin Nasıl Alınır?

SENSO Coin Nedir? SENSO Coin Nasıl Alınır?

SENSO tokeni, insanların birbirleriyle etkileşim biçimini yeniden oluşturan ve sanatı tücrübesi oluşturmayı amaçlayan bir sosyal sanal gerçeklik platformu olan Sensorium Galaxy‘nin platform içi para birimidir. Bir ERC-20 Tokeni olan SENSO sanatçılar, yapımcılar ve eğlence şirketleri ile beraber inşa edilen alternatif bir metaverse olan Sensorium Galaxy içindeki tüm önemli işlemlerde kullanılır.

Sensorium Galaxy, varlık hissi yoluyla dijital etkileşimde devrim yaratan yeni nesil bir sosyal VR platformudur. Sensorium ile kullanıcılar sevdikleri veya keyif aldıkları şeyleri daha yakında hissetme imkanı bulurlar. Platformda kullanıcıların duyularını uyarmak ve daha güçlü etkileşim sağlamak adına binlerce yüksek kaliteli VR etkinliği bulunuyor.

Platform Özellikleri

  • Sanal Gerçeklik Sensorium, en gelişmiş VR olan Epic Games’in geliştirdiği Engine 4’ü kullanıyor.
  • Yapay Zeka Yapay zeka destekli avatarlar, her kullanıcının doğru sanal temsiller yaratmasına ve dijital olarak ölümsüz olmasını sağlar.
  • Blok zincir Teknolojisi Dağıtılmış defter Teknoloji ise Sensorium’daki tüm işlemler için şeffaflık ve güvenlik sağlar.

Müzik yazılım şirketi Tidal, Sensorium Corporation’a 7 milyon dolarlık yatırım yaptı. Ayrıca Sensorium David Guetta ile 2020 yılında anlaşmaya varmıştı. Ayrıca Carl Cox, Armin van Buuren ve Black Coffee adlı yüksek profilli sanatçılar da platformda bulunan artistlerden bazıları. Kullanıcılar SENSO Tokeni ile bu artistlerin performanslarına erişebilir.

SENSO Tokeni Nereden Alınır?

2020 Mayıs ayında piyasaya giriş yapan SENSO Tokeni, ilk etapta 0.2 dolarlarda seyrederken mayıs 2021’de 2 dolar üzerine çıkan SENSO Tokeni Kasım 2021’de 3.28 dolar ile ATH seviyesine ulaştı ve şu an bu seviyeden %54.4 aşağıda bulunuyor. Toplam arzın %88’i ilk cüzdanda bulunuyor, en çok arza sahip borsa ise KuCoin. SENSO Tokeni KuCoin,Poloniex, Bittrexi MEXC borsalarında bulunuyor. Gateio borsasında da 20 ocak 2022 TSİ 15:00’da listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına Üye olarak SENSO Tokeni satın alabilirsiniz. Ayrıca Gateio borsasının 1.47 dolardan dağıtıacağı ilk olmayan bir ön satışı bulunuyor. 19-20 Ocak 2022 TSİ 13:00 tarihleri arasında yapılacak.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓