KASTA Coin Nedir? KASTA Coin Nereden Alınır?

KASTA Coin Nedir? KASTA Coin Nereden Alınır?

Kasta’nın amacı, varlıkları uygulanabilir bir değişim aracı haline getirerek global seviyede kripto para biriminin benimsenmesine ve kripto para tabanlı bir ekonomiye yöneltmektir. Polygon üzerinde inşa edilen kasta kullanıcıların anında kripto para alıp göndermesine yarar. 954 bin takipçili The Moon twitter fenomeninin çıkardığı Kasta uygulamasını kripto paraya yeni başlayanlar dahi kolayca kullanabilir. KASTA Tokeninin ödemeler dışında oldukça geniş bir kullanım alanı bulunuyor.

KASTA App’in Beta sürümü 4 Mart 2022’de duyurulduktan sonra KASTA Tokeni yükselişe geçti. Son 24 Saatte %37 oranında artarak 0.377 dolara yükseldi. 6 Ocak 2022’de 1.13 ile ATH seviyesini gören KASTA Tokeni şu an bu seviyeden %67 oranında aşağıda bulunuyor. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak KASTA Tokeni satın alabilirsiniz.

  • KASTA Token ile kullanıcılar ödemeler dışında işlem ücretlerinden indirim kazanırlar.
  • KASTA Token sahipleri geliştirilmiş getiri oranları, cashback’ler gibi birçok avantaja sahip olurlar.
  • Ayrıca KASTA tokeni ile al sonra öde özelliğini ile kullanıcılar önce alıp ödemeyi sonra yapabilirler.
  • Düşük Riskli yüksek getiri oranları.
  • KASTA Tokeni kazanmanın bir başka yolu ise davetiyedir. Kullanıcılar arkadaşlarını uygulamayı kullanmaya davet ederek KASTA Tokeni kazanır.

Kasta uygulamasının Kapsamlı sistemi kullanıcıların hiç kripto para bilgisine ihtiyaç duymadan kripto para alıp satmasına, göndermesine, saklamasına olanak tanır. Platformun gelecek planları arasında; Kasta Debit Kartı, Şimdi al Sonra öde özelliği, Pasif getiri, Ödemede Swap özelliği bulunuyor. 17 Ocak itibariyle kullanıma açılan swap özelliği ile kullanıcılar Bitcoin aracılığı ile EUROs alabilir.

KASTA Token Nereden Alınır?

Toplam arzı 1.5 milyar adet olan KASTA’nın dolaşımdaki arzı 37.5 milyon adettir. Henüz dolaşımdaki arzı çok az olduğu için Toplam arzın neredeyse hepsi 4 adet cüzdanda bulunuyor. Ocak 2022’de piyasaya giriş yapan KASTA Tokeni sosyal medyada oldukça aktfi ve twitter’da 160 binden fazla takipçisi bulunuyor KASTA Tokeni şu an Bybit ve MEXC borsalarında bulurken 19 Ocak 2022 TSİ 07:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak KASTA Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓