PORTX Coin Nedir? PORTX Coin Yorum

PORTX Coin Nedir? PORTX Coin Yorum

ChainPort, gerçek birlikte çalışabilirlik ile koruyucu düzeyinde güvenlik getiren yenilikçi bir blok zinciri köprüsüdür. 9 Blok zinciri destekleyen Chainport, 140 token ile 66 milyon dolarlık kilitlenmiş varlığa sahip. PORTX tokeni ise platformun native tokenidir.

Şu ana kadar 632 milyonluk hacime ulaşmış ekosistemde 40 bin port entegre olmuş 9 blok zincir bulunuyor. Kullanıcılar orijinal zincire dönmeden tokenlerini desteklenen zincirler arasında serbestçe taşıyabilir. PortChain’in desteklediği zincirler arasında; Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Avalanche, Fuse, Fantom, Moon River, Aurora, DogeChain bulunuyor. Yakında Heco, OKX, Arbitrum ve Cardano’yu da desteklemesi bekleniyor.

ChainPort, saklama güvenliğine sahip tek köprüdür ve bu onu en güvenli köprülerden biri haline getirir. Tam birliktelik çalışabilirlik sağlayan tek köprü olma özelliğine sahip Chainport, Orjinal tokene geri dönmeden takas imkanı sunar.

ChainPort, DAOMaker, LD Capital, Shima Capital, Kairon Labs, Poolz, Double Peak, Tribe Capital, Maven Capital, Oddiyana Ventures, OXO Capital firmalarından toplam 5 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

Daha önce DAOMaker’da ön satışı yapılan PORTX Tokenin vesting ve ön satışlarda miktarlarını gösteren ayrıntılı listeye bu linkten bakabilirsiniz.

PORTX Coin Ön Satış

PORTX Tokeni Ön Satışı Poolz’da 2022 Şubat ayında 0.12 dolardan yapıldı. şu an herhangi bir borsada bulunmayan PORTX Tokeni Gateio Ön Satışından sonra listelenecek.
PORTX Tokeni ön satışı 19-20 Eylül 2022 TSİ 13:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
500 Dolarlık herhangi bir kripto parayı atarak VIP 2 lvl olabileceksiniz fakat bunun için öncesinde bir spotta trade işlemi yapmanız gerek. (miktar önemli değil)
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak Ön Satışa katılabilirsiniz.

  • Toplam arzı 1 milyar adet olan PORTX Tokeninden 833,333 adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup PORTX Ön Satış fiyatı 0.12 dolardır.
  • Gateio Hesabından min 500 dolar varlık olan kullanıcılar ön satışa katılabilir.
  • Ön Satışta kazanılan tokenlerin %100’ü ön satış bitiminde dağıtılacak.
  • PORTX Tokeni 20 eylül 2022 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek.


En Yeni ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓