LGX Coin Nedir? LGX Coin Yorum

LGX Coin Nedir? LGX Coin Yorum

Legion Network, sektörün en iyi blok zincirler tabanlı projelerini entegre eden devrim niteliğinde yeni bir blok zincir sistemidir. Bünyesinde Bluemoon, Arcadia, Empower, Rewards, Bizpad gibi dapp’ler bulunmakta. Platformun işlev tokeni ise LGX’tir.

Türünün ilk örneği olan Legion Network, onay istemeyen bir kripto cüzdanından çeşitli hizmetler sunarak milyonlarca kullanıcısı için geniş kripto alanında devrim yaratmayı hedefliyor. Legion Super App uygulaması üzerinde Staking, Legion Wallet, Önemli haberler, Trade, referans hizmeti gibi özellikler mevcut.

  • Bluemoon Bluemoon, sanatçıların markalar ve toplulukla işbirliği yapmasına imkan sunan, kullanıcı dostu bir NFT pazarıdır.
  • Arcadia Oyuncuların nakit ve NFT ödülleri kazanabileceği oyun platformudur.
  • Empower Kolay bir kullanımı olan izle öğren platformu.
  • Rewards Legion Rewards ile kullanıcılar her hafta farklı görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilir.
  • Bizpad Firmaların ve ekosistemlerin büyümek için ihtiyaç duydukları yazılımlara erişim imkanı sunar.

LGX Tokeni Nisan 2022’de piyasaya giriş yapmış olup ATH Seviyesinden %95 aşağıda ve fiyatı şu an 0.011 dolar. Toplam arzı 1 milyar adet olan LGX Tokeni BSC Ağında bulunuyor. Şu ana kadar 135 bin adres ile 254,364 adet işlem gerçekleştirmiş durumda. Ekosistemin oldukça aktif kullanıldığını söyleyebiliriz.

LGX Tokeni Nereden Alınır?

LGX Tokeni Şu an PancakeSwap, ApeSwap ve Bybit borsalarında bulunuyor. 20 eylül 2022 TSİ 05:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak 1400’den fazla tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓