Metaland MLS Coin Nedir? MLS Coin Yorum

Metaland MLS Coin Nedir? MLS Coin Yorum

Metaland, Metaland Technology Foundation’ın metaverse yan kuruluşudur. Metaland Shares’in amacı topluluk odaklı bir metaverse inşa etmektir. Yönetişim tokeni olarak da kullanılan MLS Tokeni ile kullanıcılar çeşitli oyun ve etkinliklere katılabilecek.

Ekip çeşitli en üst kalite oyunların start uplarında ve GameFi projelerinde iyi bir deneyime sahiptir. Platformun ilk projesi kart tabanlı bir savaş strateji oyunu olan Pikaster’dir. Günlük 5 bin aktif oyuncuya sahip Pikaster 400 bin toplam kayıtlı kullanıcıya sahiptir.

Mayıs 2022’de piyasaya giriş yapmış MLS Tokeni ATH seviyesinden %75 aşağıda olup fiyatı şu an 0.268 dolardır. Binance Smart Chain Ağı’nda 373 adresile sadece 4,577 adet transfer gerçekleştirilmiş. Diğer mevcut ağı KuCoin’de ise 575 adres ile 41614 transfer gerçekleştirmiş. KuCoin adresi daha aktif kullanılıyor fakat arzın çoğu BSC ağında. Toplam arzı 24 milyon adet maksimum arzı ise 200 milyon olan MLS Tokeninin arzının yarısı KuCoin’de.

MLS Token Nereden Alınır?

MLS Tokeni şu an KuCoin, Biswap Borsalarında bulunuyor. 21 Eylül 2022 TSİ 11:00’de Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak 1400’den fazla coini alıp satabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓