Palmare PAL Coin Nedir? PAL Coin Yorum

Palmare PAL Coin Nedir? PAL Coin Yorum

Palmare, Eğitmenler ve toplulukları arasındaki bağlantıları güçlendiren SocialFi ve SportFi öğelerine sahip topluluk odaklı bir web3 projesidir. Kullanıcılar spor yaparak ve sosyalleşerek gelir elde etme imkanı bulurlar. PAL Tokeni platformun native tokeni olup sPAL ise yönetişim tokeni olup kullanıcılar sPAL tokenlerini ile PAL tokenine çevirebilir.

Binance Smart Chain’de oluşturulmuş topluluk odaklı ilk Ride to Earn uygulamasıdır. Strave app’ten ilham alınarak yapılan Palmare motorlu taşıtların kullanımını azaltarak karbon nötralizasyonuna katkıda bulunmayı hedefliyor. Platformdaki işlemlerin %2’si gofossilfree adlı çevreci bir kuruluşa gider.

Kullanıcıların oyuna katılabilmek için NFT Bisikletlere sahip olması gerekir. NFT Bisikletleri oyun içinden ücretsiz alınabilir veya kiralanabilir. Oyuncular, oyun tokenleri yakara yeni bisiklet oluşturabilir, oyuda seviye atlayabilir.

PAL Tokeni Ön satış fiyatı 0.0124 olup, 17692312 adet PAL Tokeni dağıtılacak. Ödemeler BUSD ile yapılacak. Alımların %20’si hemen satılabilecek %80’i ise 12 ay kilitli kalacak.

PAL Token ön satışının ilk etabı 10 ağustos 2022 TSİ 17:00’da başlayacak daha önce whitelisti doldurmuş ve seçilmiş kişiler katılabilecek. Bu linkten PAL tokeni satın alabilirsiniz.

Kullanıcılar Challenge Center’da diğer oyuncularla rekabet ederek ödül kazanabilir, oyun tokenlerinin yanı sıra Bisikletleriyle yolculuk yaparak NFT rozetleri de kazanabilirler. Oyunun amacı kripto dünyasına henüz adım atmamış bisiklet sürücülerini bu sektöre dahil etmek.

Oyunun ana tokeni PAL şu an herhangi bir borsada bulunmuyor sPAL tokeni Airdrop’u gerçekleşti ve şu an 3,185 adrese dağıtılmış durumda. PAL Tokenin toplam arzı 1 milyon sPAL Tokeninin ise 3 milyon adettir. Projenin partnerleri arasında Luxpad, EFUN, Cryptogende, BrightyPad, CoinKritik firmaları bulunuyor. Ayrıca Alman denetleme firması SolidProof tarafından denetlenmiş bulunuyor. Daha detaylı bilgi için platformun web sitesini inceleyebilirsiniz

Palmare’in Telegram duyuru kanalında 100 binden fazla takipçisi bulunuyor. Ayrıca Palmare Türkçe Telegram kanalı da mevcut.

CoinKritik ailesi olarak da destek verdiğimiz proje ile ilgili gelişmeler ve sürpriz airdroplar için takipte kalın.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓