PAAL Coin Nedir? PAAL Coin Yorum

PAAL Coin Nedir? PAAL Coin Yorum

Paal, doğal dil anlama, görüntü tanıma, karar verme ve problem çözme gibi genellikle insan zekası gerektiren görevleri kolaylaştırmak için tasarlanmış, Yapay Zeka ve ML teknolojileri üzerine kurulmuş gelişmiş bir sohbet robotudur. PAAL Tokeni platformun native tokenidir.

Kullanıcılar platformu kullanarak ve geri bildirim vererek ödül PAAL Tokeni kazanabilirler. PAAL Tokeni Ethereum ağında haziran 2023’te piyasaya giriş yapmış olup ATH seviyesi 0.047’den %50 aşağıdadır.

1 milyon adet bulunan PAAL tokeninin Ethereum ağında 5539 adet holder’ı bulunuyor ve toplam 59074 transfer gerçekleştirmiş durumda. PAAL’ın kontratında %4 alım ve satımda vergi bulunuyor yani zincir üstünde alıp satım yaptığınızda %4 kesim yapılacak.

PAAL tokeninin top 10 cüzdanında arzın yaklaşık %60’ı bulunuyor. Kullanıcılar yapay zeka hizmetimizle etkileşim kurarak, tavsiyelerde bulunarak ve topluluğa katkıda bulunarak token kazanabilirler.

PAAL Token Nereden Alınır?

PAAL Tokeni şu an sadece Uniswap’ta bulunuyor fakat 15 eylül 2023 TSİ 10:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak PAAL Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓