Phaver Coin Nedir? Phaver Coin Ön Satış

Phaver Coin Nedir? Phaver Coin Ön Satış

Phaver Lens Protocol üzerindeki en popüler uygulamardan biri olup şu an sadece Lens Handle’i (NFT) olan kullanabildiği bir uygulamadır. Phaver native tokeni ise ön satış sonra çıkacak ve platformun ödül ve native tokeni olarak kullanılacak.

Phaver 8.6 milyon dolarlık yatırım almış bir web 3 projesi olup yatırımcıları arasında; Ceras Ventures, Foresight Ventures, Super Hero Capital gibi firmalar yer alıyor.

Phaver, yeni nesil internetteki izinsiz ve gözetimsiz ekosistem için özel olarak tasarlanmış bir Web3 sosyal uygulamasıdır. Aave’nin Lens protokolü ve CyberConnect gibi merkeziyetsiz sosyal grafiklerin yanı sıra diğer çeşitli zincir içi varlıkları da destekler.

Bugüne kadar, Eylül 2023 itibarıyla Phaver’ın uygulaması 250.000’den fazla download edildi ve Lens protokolü mobil uygulama gönderilerinin büyük bir kısmını oluşturdu. Web3 sosyalliğinin ilk öncülerinden biri olan platform, kullanıcıların merkeziyetsiz sosyal ağlar içinde ve bunlar arasında itibarlarını geliştirmelerine yardımcı olmak ve onları platforma yaptıkları her yapıcı katkı için zincir dışı puanlarla ödüllendirmek için tasarlandı. Puanlar, uygulamanın token ortağı aracılığıyla TGE sonrasında tokenlara dönüştürülebilir. Phaver’ın hedefi basit: Teşvik edilmiş küratörlük ve dijital itibar yoluyla her kullanıcı için en alakalı feed’i sunmak. Topluluğu ve ortaklarıyla birlikte Phaver’ın vizyonu, daha meritokratik ve kullanıcıya ait bir internet oluşturma fırsatını yakalamaktır.

Phaver Ön Satışı

Phaver Ön Satış SwissBorg Borsasında yapılacak olup 3 aşamalı gerçekleşecektir. 21 Eylül 2023 TSİ 15:00’da ilk aşaması başlayacak. Uygulamada L4 seviyesinde olanlar ve SwissBorg borsasında top 100 Hero olan kişiler de garanti alım hakkına sahip olabilecek.

Phaver Tokeni ve buna benzer birçok proje ilk önce genelde Gateio Borsasında listeleniyor
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Phaver ve ona benzer projeleri erken aşamada satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓