NXD Coin Nedir? NXD Coin Geleceği

NXD Coin Nedir? NXD Coin Geleceği

Nexus Dubia, Birleşik Arap Emirlikleri menşeili çeşitli şirketlerle ortaklaşa yürütülen NXD Projesi, Dubai’deki birçok perakende mağazasında, ödeme yöntemi olarak kullanılıyor. Mağazalar, birçok platformun aksine, ödeme sistemi kurmak için yüklü miktarda para harcamak zorunda kalmadan da üye olabilirler. NXD Tokeni ise platformun native tokenidir.

Ödeme uygulaması, mağaza lokasyonlarını ve önerilen ürünleri gösterecek şekilde güncellenmiş kullanıcıların ilgilerini çekerek ödeme oranlarını iyileştirecek. Nexidius, platform üzerindeki bir sanal ülke olup şimdiye kadar yapılmış en değerli sanal ülkedir.

Kullanıcılar NFT satın alarak Nexidius vatandaşı olabilir, NFT’ye sahip vatandalşar  NXD hizmetlerinden yararlanabilecek.

Platformun diğer özellikleri arasında; NexFi, NExus Derby, Atlantis, Nexus Nation Bank, Matadoc, NXDStore ve Coin Chainger gibi projeleri bulunuyor.

  • NexFi Kullanıcılar Nexus Nation Bank tarafından verilen NFT’leri stake ederek ödül kazanabilir. Ayrıca Kullanıcılar NXD tokenilerini stake ederek USDT ödülü kazanabilir.
  • Nexus Derby, kullanıcıların Play to Earn aracılığıyla NXD kazanmalarına imkan sunan bir üründür.
  • Atlantis Platformun Polygon tabanlı NFT Marketi.
  • Nexus Nation Bank Nexidius’un merkez bankası olan zincir dışı bir cüzdan olup kullanıcıların Hızlı zincir dışı yönetim, gelişmiş güvenlik ve USDT stake/borç verme ödülleri gibi özellikleri kullanmasını sağlar.
  • Metadoc Ritz-Carlton ve Four Seasons dahil olmak üzere 50’den fazla otel markasıyla sözleşmesi bulunan bir ürün.
  • NXD Store Müşterilerin direkt tüketiciye işlemleri aracılığıyla NXD’leri satın almalarına olanak tanıyan reel bir hizmet.
  • Coin Chainger Platformun kullanıcılarının NXD ve sabit para birimi satın alabilecekleri ve nakit para çekebilecekleri ATM’ler.

NXD Tokeni Polygon Ağında 10800 cüzdan ile 286,922 adet işlem gerçekleştirmiş Şubat 2022’den bu yana piyasada olan bir token için oldukça etkileyici sayılar. Fakat 50 milyar adetlik NXD Tokeninin sadece 1.3 milyar adedi dolaşımda.

NXD Coin Nereden Alınır?

NXD şu an Bybit, Bitget, Sushiswap ve MEXC Borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak NXD Tokeni satın alabilirsiniz


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓