CUP Coin Nedir? CUP Coin Yorum

CUP Coin Nedir? CUP Coin Yorum

CouponBay, ‘mobil değişim bileti’ pazarında küresel bir öncü olup, mobil döviz bileti pazarının büyümesinin bir adım önüne geçirmeyi hedefleyen büyük çaplı bir projedir. CUP tokeni platformun native tokenidir.

GiftLetter, mobil değişim biletlerinin düzenlenmesinden ve işlenmesinden sorumludur ve CouponBay, dağıtım ve kullanıcı kolaylığı için çeşitli ekolar ve platformlar geliştirir. CouponBay ise GiftLetter’ın bir yan kuruluşudur.

CouponBay’in asıl amacı kullanılmış kupon işlemlerinin yarattığı huzursuzluğu (kişisel bilgilerin ifşası, kullanıcılar arasında doğrudan temas, dolandırıcılık hasarı) çözmeyi ve sorunsuz bir kupon ticareti (ikinci el) piyasasının gelişmesini sağlamaktır.

CUP Tokeni Mart 2022’de piyasaya girmiş olup 2 Mayıs 2022’de 0.175 doları görerek ATH seviyesine ulaşmış şu an ise bu seviyeden %92 aşağıda bulunuyor. CUP Tokeni son 24 Saatte %53, son 1 ayda ise %370 artış gösterdi.

Ethereum Ağında bulunan CUP Tokeni 6,093 cüzdan ile şu ana kadar 6301 adet işlem gerçekleştirmiş görünüyor bu da 5 aylık bir süre için oldukça az. Platformun zincir üstünde aktif olmadığını söyleyebiliriz.
Toplam arzı 1 milyar adet lan CUP Tokeninin toplam arzının %40’ı top 10 cüzdanda bulunurken en fazla arza sahip borsa %2.5 ile MEXC olurken onu %2.2 ile Gateio Takip ediyor.

CUP Tokeni Nasıl Alınır?

CUP Tokeni şu an sadece MEXC Borsasında bulunuyor. Gateio Borsasında listelenme haberi ile yükselişe geçti. CUP 29 Temmuz 2022 TSİ 11:00’da Gateio Borsasında listelenecek.

Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak CUP Tokeni satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓