LBLOCK Coin Nedir? LBLOCK Coin Yorum

LBLOCK Coin Nedir? LBLOCK Coin Yorum

Lucky Block, Binance Smart Chain Üzerinde oluşturulmuş piyangoyu zincir üstüne taşımayı hedefleyen bir web 3 projesidir. Lucky Block’un hedefi oyunlarda şeffaflık ve adalet geliştirmek, token sahipleri için sağlam bir yatırım stratejisi sunmak LBLOCK Tokeni ise platformun native tokenidir.

Topluluğa katkıda bulunanların daha yüksek kazanma oranına sahip olacağı çekilişlerin gelenesek piyangolara göre hem oyuncuları hem de biletlerini onaylayarak bilgi kaybı, imha veya kurcalama olasılığını ihtimali azaldığı için daha avantajlıdır.

Ayrıca geleneksel piyango’yu düzenlemenin maliyetli olması sebebiyle ödenen miktarlar daha düşük olur. Blok Zincir üzerinde oluşturulan piyango’nun maliyeti daha düşük olacağı için oyunculara daha yüksek oranlarda ödeme yapılır. Lucky Block aynı zamanda çekiliş sürelerini azaltarak günde birden fazla çekiliş imkanı sunacağı için daha fazla kişiye ödül dağıtım yapmayı hedefliyor.

Lucky Block’un SolidProof proof güvenlik denetçi firmasından onay almış.

LBLOCK Tokeni Ocak 2022’de piyasaya giriş yapmış 17 Şubat 2022’de 0.0097 dolar ile ATH yapmış şu an ise bu seviyeden %74 aşağıda bulunuyor. Toplam arzı 100 milyar adet olan LBLOCK Tokeninin 40 milyar adedi dolaşımda.

LBLOCK Tokeninin Binance Smart Chain’deki zincir üstü verileri ise oldukça olumlu. BSC Ağında
56,531 adres ile 904 bin adet işlem gerçekleştirilmiş ve bu sayı 6 ay için oldukça iyi bir sayı. Arz dağılımına baktığımızda ise %65’i top 10 cüzdanda bulunuyor.

LBLOCK Tokeni Nereden Alınır?

LBOCK Tokeni şu an LBANK ve PancakeSwap ve MEXC Borsasında ise 1 ağustos 2022’de listelen LBLOCK Tokeni son 1 ayda %170 artış gösterdi.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak LBLOCK Tokeni satın alabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓