Navi Coin Nedir? Navi Coin Yorum

Navi Coin Nedir? Navi Coin Yorum

Atlas Navi, trafikten kaçınmak için kullanılan ilk Drive to Earn navigasyon uygulamasıdır. Sürücüler uygulama aracılığıyla yol çalışması, çukurlar, kazalar, trafik, park etme ve polis’ten kaçabildikeri bir uygulamadır. NAVI Tokeni platformun native tokenidir.

DAO Maker‘in yeni projesi olan Atlas Navi, Oyun içinde kullanılacak 3D arabaları satabilmek için birçok araba firmasından lisans almıştır. Atlas Navi European Union ve Product Crowdfunding’den toplamda 2.1M dolarlık ön yatırım aldı. Şu an için indirilebilen aplikasyon ile sürücüler her 1 mil için ödül kazanır.

Sürücüler ne kadar araba kullanırsa o kadar ödül kazanırlar. Sürdürülebilirlik için araç bakımı, sigorta, yakıt ikmali ve diğerleri gibi hizmetler mevcuttur. Atlas Navi, otomotiv markalarının NFT’lerinin satıldığı lider NFT platformu olmayı hazırlanıyor.

Atlas Navi’nin partnerleri arasında;  NVIDIA Inception Accelerator, HERE Maps Platinum Partner programme, WAYMO Developer Programme, EUROPEAN UNION Innovation Grant, EUROPEAN UNION Expert Advisor, MACHINATIONS.io ve 12 Otomobil markası bulunuyor.

NAVI tokeni ile kullanıcılar, Özel NFT’lere erişimi, NFT marketinde alım satım, Oylama, Staking ve Gerçek dünya servislerinden yararlanabilirler. Kullanıcılar araba kullandıkça platformun ödül tokeni MILE kazanır ve dilerlerse bunları NAVI Tokenine dönüştürebilir.

Navi Atlas basit olarak Stepn’in Arabalısı diye yorumlayabiliriz tek farkı mil başı ödeme yapıldığı için gerçek bir arabaya ihtiyacınız var.

200 binden fazla indirilen uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı aktif hale getirmek için nfldia referans kodunu kullanabilirsiniz.

NAVI Token Gateio Ön Satış

NAVI Token Ön Satışı 28 Kasım 2022 TSİ 12:00 ile 29 Kasım 2022 TSİ 12:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Ön Satışa katılabilirsiniz.

  • Toplam arzı 300 milyon adet olan NAVI Tokeninden Gateio Önsatışında 200 bin adet dağıtılacak.
  • NAVI Token Ön Satış fiyatı 0.0825 dolardır.
  • NAVI Tokenlerinin %100′ü ön satış sonrasında dağıtılacak.
  • NAVI Tokeni 29 Kasım 2022 TSİ 15:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓