OVO Coin Nedir? OVO Coin Yorum

OVO Coin Nedir? OVO Coin Yorum

OVO NFT Platformu, satılan 100 bin’den fazla NFT ve 150 bin kez transfer edilen Japonya’daki en popüler NFT düzenleme platformudur. OVO, yüksek kaliteli içerikler için tek yerden NFT çözümleri sağlamak amacıyla merkeziyetsiz akıllı sözleşmelere dayalı çeşitli NFT özelliklerini entegre eder. Platformun native tokeni ise OVO’dur.

Platformun özellikleri arasında Mystery Box, Auction, Marketplace, Fusion, Mining bulunmaktadır ve OVO, gelecekte Metaverse’de Süper Avatarlar sunmayı da hedefliyor.

BSC, ETH ve Flow ağlarında bulunan OVO NFT’leri OVO tarafından yayınlanan NFT, çeşitli Metaverse’lere ve GameFi platformlarına Süper Avatarlar olarak teslim edilir.

OVO, sanal varlık hakkı kimlik doğrulama şemasına, bir diğer değişle ikili telif hakkı inceleme mekanizmasına (DCIM) öncülük etti. Bu, alt düzey telif hakkı doğrulamasından ve üst düzey varlık yönetimi mekanizmasından oluşur. Alt seviye, NFT tarafından temsil edilen telif hakkıyla ilgili işbirliği ve yetkilendirme sözleşmesidir ve üst seviye, bu NFT varlıklarının ihraç ve yönetim dolaşım mekanizmasıdır. NFT, ERC721 ve ERC1155’i temel alır.

OVO Tokeninin toplam arzı 240M adet olup Ethereum ağı üzerinde oluşturulan bir ERC-20 tokenidir.

OVO Token Gateio Ön Satış

OVO Tokeni ön satışı 21-22 Mart 2023 TSİ 13:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Ön satışa katılabilirsiniz.

  • Toplam arzı 240M adet olan OVO Tokeninden Gateio Ön Satışında 937,500 adet dağıtılacak.
  • OVO Tokeni ön satış fiyatı 0.16 dolardır.
  • OVO Tokeni ön satışında hak edilen tokenlerin %100’ü dağıtılacak.
  • OVO Tokeni Ön satıştan sonra Gateio Borsasında listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓