Metatime MTC Coin Nedir? Metatime Airdrop

Metatime MTC Coin Nedir? Metatime Airdrop

Metatime, kendi blok zinciri, kendi launchpad platformu, kendi borsası, kendi NFT platformu ve kendi browser’ı bulunan bir çok ürünlü web3 projesidir. MTC Coin ise ekosistmein native coinidir.

MetaChain adlı kendi blok zincirine sahip olan Metatime bir Türk projesi olup; Telekom, Halkbank, Yıldız Teknik Üniversitesi, Kalyon Holding ve kurucu olan Yusuf Sevim‘den 11 milyon dolarlık yatırım almış bir projedir.

MetaChain

MetaChain, ölçeklenebilirlik, hız, güvenlik ve merkeziyetsizleştirme önceliği olan bir blok zincirdir. Bu ağ, insan merkezli etkileşim arayüzleriyle büyük kitlelerin blok zinciri teknolojisine erişmesine olanak tanır ve EVM mimarisi üzerine inşa edilmiştir. MetaChain, Metatime tarafından 2019’dan beri geliştirilmekte olup, insan faktörüne odaklanan MetaAnthill Teknolojisi tarafından desteklenmektedir.

Metatime MTC Coin Ön Satışı

Metatime ön satışı şu an devam etmektedir bu linkten siteye üye olup ön satışa katılabilirsiniz.
Ön satış daha önce StudentCoin’de olan benzer kademeli olarak fiyat artışıyla yapılmaktadır. şu an 7 cent olan token fiyatı zamanla artacak bu yüzden erken alanlar avantajlı durumda olacak. Ayrıca ön satışta dağıtılacak tokenlerde kilit de bulunmuyor.

MTC Token ön satışda ödeme BTC, ETH, LTC, BNB ve DOGE Coin ve Türk Lirası ile yapılabiliyor.

MetaCoin Airdrop’a Nasıl Katılırım?

MTC Coin airdrop’a katılmak için siteye üye olduktan sonra verilen görevleri yerine getirmeniz yeterlidir.
Şu an sosyal medya görevleri mevcut fakat ileride daha başka görevler de açılacak.Uyarı bu websitesinde paylaşılan projeler CoinKritik’in onayladığını veya katıldığını göstermez.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓